Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin mare gogu
#1
Nick:gogu
Steam id:gogu
Motiv:Am nevoie de admin mare pt k sunt printre singuri admini care joc dimineata si am nevoie sa tin sv mai bine sub-control.De cand am primit admin fara sa exagerez am jucat cele mai multe ore pe sv dintre toti admini(sa ma contrazica cineva daca nu e asa),multi intra pe sv si ma intreaba dak nu m-am plictisit de cs Wink).Poate multi ar spune k a prea devreme sa primesc admin mare Smile dar nu e asa.

P.S:As vrea dak se poate sa nu fie inchis topicul si sa posteze fiecare pareri pro-contra.Ms anticipat
#2
din partea mea as zice sa iei admin mare fiindca joci mult pe server asai
dar dak ma gandesc gogule io joc de 2 ani aici numai pe serverul asta si am facut 4 cereri de admin mare si nu am primit .....nu cred ca e posibil asa ceva pe nici un server.....dar ma rog nu renunt niciodata la serveru asta
#3
Acu nu vreau sa intru in polemica cu tine Smile dar yo joc din aceiasi perioada Smilebft si nu zic doar de complezenta,dar sper sa primesti odata si odata Smile
#4
daca scoti poza aia de la avatar ai sustinerea mea Smile
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#5
e cam devreme , daca iti intra un codat il tii in slay la inceputul rundei si iti iese de bunavoie , nu am nimic cu tine dar lasa vremea sa mai treaca , sa vada

si admini full ca meriti , daca se da la vot ai votul meu
#6
G-o-G-u Wrote:Nick:gogu
Steam id:gogu
Motiv:Am nevoie de admin mare pt k sunt printre singuri admini care joc dimineata si am nevoie sa tin sv mai bine sub-control.De cand am primit admin fara sa exagerez am jucat cele mai multe ore pe sv dintre toti admini(sa ma contrazica cineva daca nu e asa),multi intra pe sv si ma intreaba dak nu m-am plictisit de cs Wink).Poate multi ar spune k a prea devreme sa primesc admin mare Smile dar nu e asa.

P.S:As vrea dak se poate sa nu fie inchis topicul si sa posteze fiecare pareri pro-contra.Ms anticipat
pentru a-mi da cu parerea vreau sa stiu ce varsta ai , stiu ca scrie pe forum pe undeva , da nu mai stau acu sa caut Wink
#7
cerere inregistrata


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)