Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o intrebare
#16
safta Wrote:
lupo Wrote:hey ... eu cred ca nu ai primit admin mare pentru ca la scurt timp dupa ce ai primit admin mic ai si facut cere ba in plus ai insistat si tot insistat ...am redeschis topicul pt ca nu e frumos ca ai scris ca e pe amicitie serverul, iti spun eu ca probabil vei primi si admin mare cand va fi cazul zic eu ...te salut
nu ma mai intereseaza lupo admin mare ......eu am insistat tot in favorea serverului .....ca la urma urmei io nu castig nimik fiindca curatz serverul de toate prostiile ......asta e cu adminul mic o sa imi fac treaba care pot ( mai nimik ) dar totusi ce se poate ......iti zic io ca pe amicitate e aici .........ca nu exista asa ceva sa iesi admin din niste voturi.....(io dak o sa joc 5 ani pe server si nu ma voteaza nimeni atunci inseamna ca nu merit nu ? ) vezi ca nu e corect dar gata promit ca nu mai fac nici o cerere.
Nu te supara pe mine,dar gresesti mult Wink bft
#17
e bofanele in viata nimic nu e corect .. indiferent in ce domeniu ..si asta mai ales in Romania :| ... o zicala pentru tine : "Cum sa fie lumea dreapta cand pamantul e rotund !? " Wink
#18
mersi zuzu ....poate chiar asa este !!! cine stie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)