Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o intrebare
#1
am si eu o mica intrebare:
Dupa ce criteriu se ia pentru a primii un jucator admin mare ? chiar sunt curios de ce nu primesc (am steam am peste 18 ani am 2 ani vechime cunosc toti jucatorii joc zii de zii)
sa fie chestia ca voteaza adminii ?.......dak peste 2 3 ani cand o sa am 5 ani vechime pe server nu ma va vota nimeni nu se ia in considerare asa e ?.....ciudata chestie cum se primeste aici admin aici pe server ......dupa ce o sa primesc niste raspunsuri dak sunteti amabili o sa sterg topicul....multumesc
#2
km asa ceva.... am un an de knd joc pe u-s si nam nici makr admin mic


si joc in fiecare zi pe srv



nush cum se iau deciziile astea
#3
dmx eu nu te vad zi de zi , eu joc de cand s-a deschis ( 3 ani aproape nushu exact ) si diabia acu 2-3 luni mi-am luat admin , poate sunt admini fuli , mari care nu doresc sa avansezi totul consta in vot
#4
d m x u nu aveaai admin?? :-?
#5
*A.O.T Manutza* Wrote:d m x u nu aveaai admin?? :-?

bine zis...avea Wink
#6
aveam dar nu mai stiu dc mi sa scos



stiu k nam intrat o perioada k nam avut net si nul mai aveam knd am intrat
#7
si aveam si lag :|
#8
d m XxX Wrote:aveam dar nu mai stiu dc mi sa scos



stiu k nam intrat o perioada k nam avut net si nul mai aveam knd am intrat

itzi zic eu de knd si dc tzi sa scos...din cauza k avea figuri in cap si ai inceput sa suferi de admin....iar adminul tau sa transferat lui virusflo..care la randu lui o inceput sa sufere...vatzi nimerit unu dupa altu

dupa aia o urmat sa ai lag si sa nu mai intri pe server
#9
mi sa luat adminu knd "sufereeam de el"


si dupa aia mi sa dat inapoiWink


si dp aia cu lagu si nam mai intrat.....
#10
SI TOTUSI INTREBASEM SI EU CEVA ......nu am deschis topicul ca sa vorbiti voi de rau sau bine de dmx .......imi raspunde cineva ?
#11
Sa-i raspund lu dmx Smile conteaza k joci si de un an pe sv,dar nu e suficient.Yo daca va aduceti aminte acu vrun an am mai facut o cerere de admin mic,dar pt k aveam un comportament deviant(fiecare intelege ce vrea din asta) nu am primit.De cand m-am cumintit si nu am mai intrat in conflicte iata k am primit Smile Si sai raspund lu tutunel Smile eu cred in acest scurt timp de cand am admin k merit Wink nu sa facut nici o plangere la felul cum adminez,au mai fost unele greseli recunosc de exemplu la rr,dar acestea sunt probleme minore si faptul k joc ff mult pe sv e un factor decisiv parerea mea.ACu pt Head yo am 17 ani fac 18 pe 26 martie.bft all
#12
bofanale...sa supus la vot adminul tau JOI...dak sa primeshti admin mare sau nu...am votat doar zuzu, cata, playa, mihai(cred) si eu
#13
ok ms........deci am inteles pana la urma iei admin dak esti prieten bun cu adminii nu dak meriti ............atat voiam de la topicul asta

MULTUMESC PT RASPUNS ......TOPIC INCHIS
#14
hey ... eu cred ca nu ai primit admin mare pentru ca la scurt timp dupa ce ai primit admin mic ai si facut cere ba in plus ai insistat si tot insistat ...am redeschis topicul pt ca nu e frumos ca ai scris ca e pe amicitie serverul, iti spun eu ca probabil vei primi si admin mare cand va fi cazul zic eu ...te salut
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#15
lupo Wrote:hey ... eu cred ca nu ai primit admin mare pentru ca la scurt timp dupa ce ai primit admin mic ai si facut cere ba in plus ai insistat si tot insistat ...am redeschis topicul pt ca nu e frumos ca ai scris ca e pe amicitie serverul, iti spun eu ca probabil vei primi si admin mare cand va fi cazul zic eu ...te salut
nu ma mai intereseaza lupo admin mare ......eu am insistat tot in favorea serverului .....ca la urma urmei io nu castig nimik fiindca curatz serverul de toate prostiile ......asta e cu adminul mic o sa imi fac treaba care pot ( mai nimik ) dar totusi ce se poate ......iti zic io ca pe amicitate e aici .........ca nu exista asa ceva sa iesi admin din niste voturi.....(io dak o sa joc 5 ani pe server si nu ma voteaza nimeni atunci inseamna ca nu merit nu ? ) vezi ca nu e corect dar gata promit ca nu mai fac nici o cerere.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)