CS.U-S.RO

Full Version: Admin mare gogu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

Nick:gogu
Steam id:gogu
Motiv:Am nevoie de admin mare pt k sunt printre singuri admini care joc dimineata si am nevoie sa tin sv mai bine sub-control.De cand am primit admin fara sa exagerez am jucat cele mai multe ore pe sv dintre toti admini(sa ma contrazica cineva daca nu e asa),multi intra pe sv si ma intreaba dak nu m-am plictisit de cs Wink).Poate multi ar spune k a prea devreme sa primesc admin mare Smile dar nu e asa.

P.S:As vrea dak se poate sa nu fie inchis topicul si sa posteze fiecare pareri pro-contra.Ms anticipat
din partea mea as zice sa iei admin mare fiindca joci mult pe server asai
dar dak ma gandesc gogule io joc de 2 ani aici numai pe serverul asta si am facut 4 cereri de admin mare si nu am primit .....nu cred ca e posibil asa ceva pe nici un server.....dar ma rog nu renunt niciodata la serveru asta

Guest

Acu nu vreau sa intru in polemica cu tine Smile dar yo joc din aceiasi perioada Smilebft si nu zic doar de complezenta,dar sper sa primesti odata si odata Smile
daca scoti poza aia de la avatar ai sustinerea mea Smile
e cam devreme , daca iti intra un codat il tii in slay la inceputul rundei si iti iese de bunavoie , nu am nimic cu tine dar lasa vremea sa mai treaca , sa vada

si admini full ca meriti , daca se da la vot ai votul meu

Guest

G-o-G-u Wrote:Nick:gogu
Steam id:gogu
Motiv:Am nevoie de admin mare pt k sunt printre singuri admini care joc dimineata si am nevoie sa tin sv mai bine sub-control.De cand am primit admin fara sa exagerez am jucat cele mai multe ore pe sv dintre toti admini(sa ma contrazica cineva daca nu e asa),multi intra pe sv si ma intreaba dak nu m-am plictisit de cs Wink).Poate multi ar spune k a prea devreme sa primesc admin mare Smile dar nu e asa.

P.S:As vrea dak se poate sa nu fie inchis topicul si sa posteze fiecare pareri pro-contra.Ms anticipat
pentru a-mi da cu parerea vreau sa stiu ce varsta ai , stiu ca scrie pe forum pe undeva , da nu mai stau acu sa caut Wink
cerere inregistrata