Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sa ma dau si eu mare
playa Wrote:eram tero si pazeam bmb pe d2 in b...stateam tunel.....cu casti...la intrarea in tunel. eram eu vs 8.

acuma depinde si adversaru 8)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
asta asa e danutz......dak joak in echipa adversa vreo 10 ca DRAGOMIR Smile) =)) ....i iau lejer si cu uspul
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
safta Wrote:asta asa e danutz......dak joak in echipa adversa vreo 10 ca DRAGOMIR Smile) =)) ....i iau lejer si cu uspul
despre asta era vorba =D
sa ma laud.am luat si eu odata 7 din 10 la glock.prima runda.dar nu cred ca asta e motiv de lauda ^^
6 capuri din 7
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
iti place tie sa fii tot timpul contra. imi pare rau ca nu ai acces in LAN-ul din Tudor. Dar intreaba-l pe dj poate iti explica el despre ce e vorba.
LAN din Tudor? hm.:-? Nu pare a fi ceva PRO.Mai bine imi iau un team de pe irc si ma joc mai HIGH iti zic eu.Wink
aici gresesti eq :O:O:O , in tudor se joaca f puternic , as putea zice ca sunt f multi care mi-au zis ca nu joaca la noi pe server decat atunci cand o sa fie steam !
playa Wrote:iti place tie sa fii tot timpul contra. imi pare rau ca nu ai acces in LAN-ul din Tudor. Dar intreaba-l pe dj poate iti explica el despre ce e vorba.

nu sunt contra Tongue

imi zic parerea
cand e vreun LAN in Iasi la G3 sau voodoo te anuntz si poate va faceti o ekipa 2 si atunci sa vedeti nivel cat de cat ridicat.cand jucati cu divizionari B si A Big Grin

sau poate organizam de vreun mix.cauti tu inca 4 oameni cei mai buni care i stii.si eu caut 4...vad eu si jucam 4 fun pe cateva harti Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
dj Wrote:aici gresesti eq :O:O:O , in tudor se joaca f puternic , as putea zice ca sunt f multi care mi-au zis ca nu joaca la noi pe server decat atunci cand o sa fie steam !

AIci danutz are dreptate, G3 e baza, PGL-ul acolo e nascut.Daca se poate playa sa imi lasi niste nickuri de zei dp svr alea? Stima!
deacu va certati care e mai tare Wink offtopic Smile ce rost are....
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
fii tu tare si inscriete in LAN si joaca. incepe lanul acusica. dj intreaba-l pe shL cand incepe LTV-ul poate sunt amatori de pe u-s Wink
ok
playa Wrote:fii tu tare si inscriete in LAN si joaca. incepe lanul acusica. dj intreaba-l pe shL cand incepe LTV-ul poate sunt amatori de pe u-s Wink

puneti hltv sa ne uitam si noi daca nu avem ocazia sa jucam Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
=)). danutz tu nu stii ce e ltv-ul nu?
playa Wrote:=)). danutz tu nu stii ce e ltv-ul nu?

la LAN TUDOR VLADIMIRESCU sa se pune hltv Smile


apropo.am stat si eu in tudor.T15 T 16 cunoscuta zona.acum multi ani in urma.vreo 10
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
=)) becoming more and more funny. acum ai 18 sa zicem....sau hai eu iti dau 20 sa te simti bine....20-10=10 :|. acum 10 ani aveau calculatoare in mare doar cei din 19, in rest rar vedeai pcuri. de fapt acum 7 ani cand incepui sa fac tudorul nici nu prea vedeam pc-uri prin tudor. exceptia era la fratemiu care locuia in 19, erau 4 in camera si aveau 5 pcuri =)). si sa-ti mai zic ca pe vremea aia erau multi care aveau pcuri pe care nu le mergea cs-ul. Wink. eu aveam unu care dadusem o spinare de bani si abea imi mergea cs 1.5


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)