Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sa ma dau si eu mare
#91
" fraer " nu , adevaru e ca cine ar fi asa diliu sa puna poze cand joaca cu coade
#92
playa Wrote:
d m XxX Wrote:[img][Image: 47398155xy5.th.png][/img]




sa ma dau si yo mare Smile)) :lol:


deci acolo ai cod d m X daca se uita si zuzu la poza asta la experienta care o are o sa iti zica si el ca ai cod.....noi ne uitam la detalii....dupa poza asta as putea sa iti dau si un ban

Big Grin are si omu o zi buna... si gata va luati de el....poate era afk danutzzSmile
si eu am poze 20 - 0, 30 - 1 la waruri.
#93
fac si eu server ..si imi pun buti .. si pun nume la server CS.U-S.RO si la buti le pun nume de mari jucatori ai serverului cs.u-s.ro ..si fac 212-0 si postez .. foaie verde ... wow ce ciocoaeroplan sunt , ce zeu sunt .. mio si crescut obietu munci cu 10 centimetri ..ca am scor bun impotriva la afk si la buti care nu stiu nici sa isi cumpere arme ..nu degeaba mandria si pr0stia sunt surori ..si pe langa ca topicul e aiurea de cand so deschis ..mai apar si persoane care isi pun pozele ..vazunduse clar ( de oamenii cu ochiul format in domeniu ) ca au cod !
#94
Zuzu Wrote:fac si eu server ..si imi pun buti .. si pun nume la server CS.U-S.RO si la buti le pun nume de mari jucatori ai serverului cs.u-s.ro ..si fac 212-0 si postez .. foaie verde ... wow ce ciocoaeroplan sunt , ce zeu sunt .. mio si crescut obietu munci cu 10 centimetri ..ca am scor bun impotriva la afk si la buti care nu stiu nici sa isi cumpere arme ..nu degeaba mandria si pr0stia sunt surori ..si pe langa ca topicul e aiurea de cand so deschis ..mai apar si persoane care isi pun pozele ..vazunduse clar ( de oamenii cu ochiul format in domeniu ) ca au cod !
direct k de fiecare data SmileBig Grin acu vro 2 zile am facut 100 cu 15 pe india ce trebuia sa fac sa fac print si sa postez aici??? :-??:-?? dak stiu deacum asa am sa fac Wink
#95
Zuzu Wrote:fac si eu server ..si imi pun buti .. si pun nume la server CS.U-S.RO si la buti le pun nume de mari jucatori ai serverului cs.u-s.ro ..si fac 212-0 si postez .. foaie verde ... wow ce ciocoaeroplan sunt , ce zeu sunt .. mio si crescut obietu munci cu 10 centimetri ..ca am scor bun impotriva la afk si la buti care nu stiu nici sa isi cumpere arme ..nu degeaba mandria si pr0stia sunt surori ..si pe langa ca topicul e aiurea de cand so deschis ..mai apar si persoane care isi pun pozele ..vazunduse clar ( de oamenii cu ochiul format in domeniu ) ca au cod !

exemplu : *A.O.T Manutza* =))=))=))
#96
adik zuzu dai de inteles k am jucat codaT?
#97
cum sa mai posteze omu ceva cand toti se leaga de el ?........lasati-l mah a pus si el ceva legat de topicul asta ......o avea cod no avea cand il vedeti pe server dovediti si datii ban .....o zi buna all
#98
poza "de cand era bunicata fata" ....de asta am pus-o nu ca sa ma dau mare Wink
[Image: fysnow0015so8.png]
#99
WE DI EM IKS CE COCALAR ESTI =)))
EU ERAM PE MESS SI MAI INTRAM DIN CAND IN CAND SI-L INTREBAM "FACI RANK A?"
SI EL RADEA =)))
KIAR DACA AM 14 FPS CAND JOC LA TARA NU MA FACE DI EM IKS CU 16 LA 80 SAU CAT ERA ACOLO =))
cum sa puna poza aia.... =))))
we da multa minte-ti mai trebe`....las ca vin in iasi si jucam 1 la 1 si sa vedem daca mai pui vreo poza :lol:

PFF CE ONOARE PT MINE CA SE LAUDA DI EM IKS CA A FACUT SCOR CU MINE =)))) :-S
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
safta Wrote:poza "de cand era bunicata fata" ....de asta am pus-o nu ca sa ma dau mare Wink
[Image: fysnow0015so8.png]
nus yo ala din poza :X:XSmile))))))
danutzz desteptu lu peste knd ai intrat u pe srv ce scor aveam ia zi ?


nam chef sa stau sa ma cert dak u zici k toate cele 103 fraguri leam facut cu u atunci nai minte
auleu pglisti sau suferinta :-??
auleu "danutzz desteptu" :-s place cum suna
nush d m x ce scor aveai cand am intrat eu pe server =))
dar prin imaginea afisata vrei sa demonstrezi ca eus asa de slab incat scoru ala tu mi lai facut
tiam zis.asa cu 14 fps cat am...nu ma faci cu 16 la 80 Smile
daca vrei sa te dai mare posteaza imagini cand joaca adminii nu cand joc eu cu 14 fps 130 ms si lag 85 Wink...amice
am incheiat subiectu` 8)
hf :lol:
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
P.S.-de acuma cand te vad pe server o sa-mi iau o foitsa si o sa-mi notez
jucator-d m x
ziua - xx yy zzzz
ora - xx.xx
scor -100-0

si cand o sa ma intrebi ce scor aveai o sa stiu sa-ti raspund concret =))
:lol: Tongue
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
[Image: my.php?image=cstrikeeezx9.jpg]
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)