Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sa ma dau si eu mare
ti-as posta niste nume de zei din tudor, dar ii cam cunosc personal si nu as vrea sa se supere pe mine. oricum unul l-am postat. intreaba-l pe dj cum joaca shL Confusedhock:
uite ideea e in felul urmator. nu are rost sa ne mai contrazicem. nu ai de unde sa stii cum se joaca in tudor, de aia nu te condamn daca tu crezi ca cei de aici is jalnici. stiu ca LTV-ul incepe dupa sesiune, nu stiu exact cand, stiu ca oricum se transmite pe hltv si stiu ca se transmite live si in unele din barurile de prin tudor. cand incepe dau un anunt pe forum. dar poate totusi vrei sa participi si tu sa le arati la baieti ce stiti voi cei din afara [din exteriorul LAN-ului]
playa Wrote:uite ideea e in felul urmator. nu are rost sa ne mai contrazicem. nu ai de unde sa stii cum se joaca in tudor, de aia nu te condamn daca tu crezi ca cei de aici is jalnici. stiu ca LTV-ul incepe dupa sesiune, nu stiu exact cand, stiu ca oricum se transmite pe hltv si stiu ca se transmite live si in unele din barurile de prin tudor. cand incepe dau un anunt pe forum. dar poate totusi vrei sa participi si tu sa le arati la baieti ce stiti voi cei din afara [din exteriorul LAN-ului]


fain
nu stiu sigur daca gasesc echipa pt inscriere.mai vedem.dar daca va fi hltv o sa va urmaresc cu siguranta.sau o sa vin in vreun bar din tudor sa va urmaresc pt. ca stau la 10 minute de Tudor
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
singurii care stau in camin si joaca cs mai pro, sunt cei din alte orase, care au jucat cs prin pgl vrajeli pana in clasa a 12a, si acum sunt stundentzi in iasi, si mai joaca si ei Smile))
ex: ai venit sstar din radautzi Smile) sunt studentzi baietii acum, mai shtiu din focsani c1ox, din roman catziva Smile)) si cam atat cunosc eu cred, daca imi amintesc mai zic ^^

ps : playa dc sa se supere baietzii? ca le zici numele pe forum? :d
shl, crave, torto, and, crock, lordu, payne...etc etc [playa Tongue]. is pusi in ordine aleatoare nu is dupa valoare
[Image: idlegotdnsorg.png]

k1dor si dany erau in Teg

iepurashul in hellgaming
k3lu era si este CL la snc.si ma erau pe acolo divizionari A si B....

pacat ca nu am print cand jucam cu perry , taofik , dece , ony , dory.dau aia de rup stiLu....etc Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
danutzZ Wrote:[Image: idlegotdnsorg.png]

k1dor si dany erau in Teg

iepurashul in hellgaming
k3lu era si este CL la snc.si ma erau pe acolo divizionari A si B....

pacat ca nu am print cand jucam cu perry , taofik , dece , ony , dory.dau aia de rup stiLu....etc Smile
urma sa m-ai intru si eu Smile)Smile) oricum nice Wink tine-o tot asa Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
e facutapoza pe serverul TEG-ului?
*A.O.T Manutza* Wrote:e facutapoza pe serverul TEG-ului?


da.avea 2 pe atunci dar pe asta sambata noaptea se juca strong
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
server de slabi ce maiSmile)...rushine dak nu mankti cashcaval delaco...de la nashu branzeturilor :>:>
sa fiti puternic..exact k nenea asta


ia aratale mah :>:>
^^^^
5 min dak mai tinea te luam Smile)
am avut si eu skin ala la awp ii super tare :X
d m XxX Wrote:5 min dak mai tinea te luam Smile)
am avut si eu skin ala la awp ii super tare :X

da mah eu printeam tura nu faceam nici unu...da knd faceam faceam cate 20 pe turaSmile)
si tu printeai acolo 1-2...ma mai prindeai pe mine la inghesuiala si cam atatSmile)...k din alea 20 de deaths eu tiam facut 19 Smile)...si tu mie vreo 5-6 Smile)
bafta...oriqm...tiam zis si va mai zic
papati cashcaval delaco Smile)
am doborat elecoptierul de la nfs MW :O
[Image: omgggggg.jpg]
fake ..... =)) =))
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
playa jucam un mw pe lan?Big GrinBig GrinBig Grin



Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)