Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT
#1
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Blaq
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Se-Th
[AMXBANS] Reason : ' wall '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 213.233.92.220 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check you


Ma numesc Marian , am 20 de ani ,nu am jucat cu coduri nici macar nustiu cum arata nus curios ,mi se pare o tampenie sa apelezi la asa ceva .Nu ar mai avea jocu farmec ,infine asta e parerea mea .Intre orele 11 30 - 13 00 am intrat ca tot omu pe sevaru cs.u-s.ro sa joc si eu CS linistit sa treaca timpu ,in apropierea orei 13 00 ,sa pus fy_snow ,aveam un scor de 24 -16 ceva de genu ,domnu admin care nustiu prin ce mijloace si a luat el admin ,a constat ca eu as avea "wall" joc cs de cand a aparut 1.5 da sincer nici macar nustiu cum arata ce si cum se foloseste ,sincer nici nu ma interesat .Domnule admin .oare e corect sa lasi un player sa nu mai joace cs doar ptr ca tu ai impresia ca Reason "Wall" ,din cate stiu se face un demo ,se face o poza prin care sa se dovedeasca ca acel player e codat .


Joc pe servar de vreo luna si ceva ,sincer nici nu ma interesat sa intru in top sau sa ...... joc de distractie sa treaca timpu .Sincer creca de vreo 2 zile faceam numai scoruri de but ,aveam rank de 4000 ,
am niste conditii nefaste ptr a juca acest joc ,din motivu asta nu prea am performante .Da am perioade cand joc cu muzica si trag bestial .

Mi se pare o bataie de joc ,o nesimtire ,face servaru de rusine ,cum dracu sa mai intre lumea sa joace cand unii isi iau ban degeaba ,sincer eu mai cunosc inca vreo 6 prieteni care joaca pe servar ,si toti se plang ca intra codati ,ca adminii nu si fac treaba si ca abuzeaza de admin . :x :x .


Messages In This Thread
AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT - by Se-Th - 08-31-2011, 01:34 PM
Re: AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT - by Se-Th - 08-31-2011, 01:53 PM
Re: AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT - by Blaq - 08-31-2011, 02:41 PM
Re: AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT - by Se-Th - 08-31-2011, 03:43 PM
Re: AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT - by Se-Th - 08-31-2011, 03:44 PM
Re: AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT - by Se-Th - 08-31-2011, 04:00 PM
Re: AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT - by Se-Th - 08-31-2011, 04:12 PM
Re: AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT - by Se-Th - 08-31-2011, 04:25 PM
Re: AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT - by Zuzu - 08-31-2011, 06:02 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)