CS.U-S.RO

Full Version: AM PRIMIT O BAN AIUREA ,NO COMMENT
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Blaq
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Se-Th
[AMXBANS] Reason : ' wall '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 213.233.92.220 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check you


Ma numesc Marian , am 20 de ani ,nu am jucat cu coduri nici macar nustiu cum arata nus curios ,mi se pare o tampenie sa apelezi la asa ceva .Nu ar mai avea jocu farmec ,infine asta e parerea mea .Intre orele 11 30 - 13 00 am intrat ca tot omu pe sevaru cs.u-s.ro sa joc si eu CS linistit sa treaca timpu ,in apropierea orei 13 00 ,sa pus fy_snow ,aveam un scor de 24 -16 ceva de genu ,domnu admin care nustiu prin ce mijloace si a luat el admin ,a constat ca eu as avea "wall" joc cs de cand a aparut 1.5 da sincer nici macar nustiu cum arata ce si cum se foloseste ,sincer nici nu ma interesat .Domnule admin .oare e corect sa lasi un player sa nu mai joace cs doar ptr ca tu ai impresia ca Reason "Wall" ,din cate stiu se face un demo ,se face o poza prin care sa se dovedeasca ca acel player e codat .


Joc pe servar de vreo luna si ceva ,sincer nici nu ma interesat sa intru in top sau sa ...... joc de distractie sa treaca timpu .Sincer creca de vreo 2 zile faceam numai scoruri de but ,aveam rank de 4000 ,
am niste conditii nefaste ptr a juca acest joc ,din motivu asta nu prea am performante .Da am perioade cand joc cu muzica si trag bestial .

Mi se pare o bataie de joc ,o nesimtire ,face servaru de rusine ,cum dracu sa mai intre lumea sa joace cand unii isi iau ban degeaba ,sincer eu mai cunosc inca vreo 6 prieteni care joaca pe servar ,si toti se plang ca intra codati ,ca adminii nu si fac treaba si ca abuzeaza de admin . :x :x .
Blaq asteptam raspunsul tau !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu cred ca are ceva, ii ok omu.. chiar joaca ok.
Joc de o luna de zile ,sincer m am obisnuit cu servaru .Chiar disperam in fata monitorului cand am vazut ,am ramas prost .Sel da am avut scoruri de 22 -35 si nu dadeam /rs ,imi place sa joc simplu ,nici config nu am ,is sarac ,pierd timp ca sa iau o arma ca tre sa scriu b43 b83 b84 b82 ...oi fi eu but ,asa zice lumea cand vede scorurile daca am pofta de joc ,si am o zi buna sincer ..... ma astept sa primesc ban pe motiv de wall .
Domnu Se-th , chiar crezi ca eu ma joc si ca nu am experienta ? Ce te face sa crezi ca ti`as da ban pe chestii banale ? Sa fim sinceri , pe snow era un jucator pus pe scari dupa peretele din baza (la rampa,afk) , te duci fix acolo (fara sa se fi miscat ca sa fi zis ca jucai la sunet)si`i dai head . Asta fiind prima chestie care mi`a atras atentia . A2`a era cand te uitai pur si simplu cu tinta prin perete si urmareai jucatorii , ii asteptai sa dea coltu dupa ii baxai original !
Pe langa asta , ne iei cu povesti ca cica joci simplu, ca daca ai o zi buna primesti ban pentru wall din cauza ca joci bine . Si acum intrebarea mea este chiar ai 20 de ani ?! Comportamentul tau nu prea da de semne ca ai 20 de ani , sincer ! Fara sa jignesc sau ceva de genu ! Te`am vazut in joc , ti`am observat comportamentu` , daca gresesc atunci imi cer scuze ! Dar sa nu aburim cu texte numai prin simplu fapt ca sa iesi cu fruntea curata din chestia asta !

Cine`i fara de pacat si se crede drept sa ridice piatra si sa o arunce !

E decizia voastra in legatura cu el ! Il DeBanati , sau ramane asa!

Regret ca n`am facut poze ca sa va demonstrez ce am vazut , motive de minciuna nu am , dusmanie nu port !

O zi faina , Blaq !
Pentru wall: stai spec pe el, apoi daca nu e evident, sau ca sa fii sigur aplici "blind". Daca joaca cu blind e clar in caz contrar mai stai spec si faci un demo, apoi ban. Dovada sigura.. sau va vorbiti intre voi adminii, daca nu esti singur. 2 perechi de ochi experimentati nu strica.
DOmnule admin ,e usor sa arunci vorbe asa ,da tu crezi ca mai stateam degeaba sa fac cont aicea si sa postez .Crezi ca nu miera usor sa joc pe alt servar ,te rog ei frumos sa ti recunosti greseala . M am trezit direct cu ban . DOmnule admin cu pareri nu rezolvi nimic in viata asta iti trebuie dovezi .Da ca ti se pare tie ca unu are cod sau ca o tras aiure din simpla greseala ....ce zici " iote codatu " sai dau ban , e de apreciat ca urmaresti jocul ,dar urmarestel cum trebuie si penalizeaza pe cine greseste nu pe cine e nevinovat.

Vorbele tale ma descrie ca pe cel mai codat dintre jucatori ,gresesti daca luandu ti apararea recurgi la asfel de metode .SSUNT DOAR VORBE ,PROSTESTI DOAR COPII SAU CEI CARE NU GANDESC .Nu e greu sa recunosti o greseala ,bai asta a fost mi sa parut ca esti codat si am dat ban ,de data viitoare am sa fac o poza un demo si o sa am dovada si no sa mai iasa atata tam tam .Multi jucatori ma stiu ,mau vazut cum joc ,ba joc prost ba joc bine ....Iar sincer joc in fiecare zi in intervalu 10 00 15 00 si 20 00 24 00 ,sunt pe servar si sincer sunt zile cand nu te am vazut ,daca vrei sa prestezi ca admin ,si sati faci treaba fao cum trebuie nu bana aiurea doar ca sa arati ca ti pasa de servar .

ptr curiozitatea ta is nascut pe 07 09 1991 ,student la a l i cuza sport iasi ,mi ar face placere sa te cunosc daca esti din iasi ,sa vezi ce vorbe de copil am in mine .
.
ASTEPT CA TU SA IEI O HOTARARE CORECTA PTR CA E GRESEALA TA
unban Seth!
Blaq fa poze next time ca sa nu deschidem topicuri aiurea si plictisitoare !
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Blaq
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Se-Th
[AMXBANS] Reason : ' wall '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 213.233.92.220 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your

ce e asta fratilor bataie de joc ,ba tu chiar esti culmea ,nici nu am intrat bine si imi dai ,ptr ce motiv ai dat ban 3 sec a durat pana am luat ban nici nu am apucat sa aleg in ce tabara sa joc .Am rugamintea sa se faca ceva ...
Cred ca nu ti-a fost scos ban-ul Big Grin nu te mai enerva se va remedia imediat!
e scos sau sa intru eu?
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Blaq
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Se-Th
[AMXBANS] Reason : ' wall '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 213.233.92.220 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check you


DUPA CE L AI SCOS ,AM INTRAT 3 SEC ,M AM TREZIT CU BAN 3 sec nici nu am apucat sa joc si iar ban
nu are nimic ..lasati omu sa joace
Fratilor eu nu mai insist devin stresant ,astept sa sa ea hotararea ,E ultimu meu mesaj .Imi cer scuze de deranju provocat ,eu am ramas no comment .Ma luat toti nervii ,ptr un admin care care a gresit .A facut uz de admin .E FOARTE CLAR .









iMI CER SCUZE DE DEREANJ ,O ZI BUNA
Pages: 1 2