Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abuz facut de admini
#1
Pentru inceput buna ziua ma numesc Alex am 17 ani si sunt din Alba
In data de 25.08.2010 ,aproximativ pe la ora 16:00 cativa admini de pe server au facut abuz de drepturile lor.
De cand joc pe server: Din data de 23.08.2010
Abuzul consta in : Destroy (1 data), kick(8ori) , gag(3)
Numele meu in joc: DauLaSunet si Ovidiu(cand am intrat pe celalalt cs)
Detaliat: Astazi am intrat pe server , si oarecum am reusit sa fac un scor foarte bun ,si am dorit sa stiu ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a deveni admin . Asa ca am intrebat pe team_sayAngry , nestiind ca serverul este deja plin de admini , si de aici a inceput totul . Uni dintre admini au zis :"Mai intai trebuie sa scapi de coduri" si alte lucrusoare dinacestea care au inceput sa ma deranjeze intrun final . Apoi am inceput si eu sa le reprosez dansilor ca nici ei nu se pricep prea bine la CS , iar dansi pentru "nesimptirea grosolana de care am dat dovada" m-au pedepsit cu un gag . Gandindu-ma ca sunt nevinovat deoarece nu am injurat sau jignit pe nimeni , am intrebat din nou pe team_sayAngry , motivul pentru care am primit gag , din nou am fost luat la misto de uni dintre ei , dupa care persistand putin sa aflu motivul pentru care am primit gag , am primit si kick.Dupa care am intrat si am intrebat de ce am primit kick , nu am primit nici un raspuns ci un alt kick si asa am intrat de vreo 4 ori sa vad totusi de ce continua sa imi dea kick si am primit si un minunat destroy , dupa ce am intrat pe celalat CS pentru a scapa de destroy le-am reprosat adminilor ca au o problema cu mine (nu i-am injurat sau jignit), acesta a fost alt gag urmat de un kick , dupa care am intrat si nu am mai zis nimic , si nu mai tin minte exact ce mi-a zis unul din admini , si i-am zis:"acum nu am mai zis nimic" , unul dintre ei m-a intrebat varsta mea , i-am raspuns ca am 17 ani , dupacea celalalt admin m-a jignit zicand: ca poate am 17 dar mintea o am de 7 .La o astfel de jignire m-am suparat putin si i-am zis adminului ca e la fel deoarece mi-a facut ce mi-a facut , dupa asta am primit un gag enorm de mare . Ei au continuat zicand cateva lucrui despre mine pe care nu le-am mai luat in seama si mi-am vazut de joc si ei au facut la fel , spre sfarsitul rundei i-am tot intrebat pe admini daca pot sa imi scoata gagul ca sa pot sa dau /resetscore, s-au facut ca nu am zis nimic , am zis ca poate nu au vazut asa ca am mai intrebat odata acest lucru a rezultat la alt kick.Dupa asta nu am mai intrat pe server un timp , deoarece nu mai avea rost , am zis ca mai bine sa astept sa iese admini sa mo pot juca.
Admini care au facut abuzul: LoL , Rox ,gogu,gh0st si au mai fost cativa care jigneau pe acolo , dar pe acea nu i-am luat in seama
Sanctiune : Nu sunt o persoana razbunatoare si in plus voi stiti cel mai bine ce pedeapsa merita (ar trebui avertizati sa nu se mai poarte urat cu playeri)
DoveziTongueentru dovezi dati add YM: <!-- e --><a href="mailtoConfusedtegaru.alex@yahoo.com">stegaru.alex@yahoo.com</a><!-- e --> , acolo o sa va pot arata cateva printuri sa vedeti cam despre ce a fost vorba .
PS:Multumesc Anticipat
Este foarte bine sa lasi bautura, insa este foarte rau sa uiti unde ai lasat-o.
Ai grija ce-mi ceri ca te las ca la dentist cu bani luati si cu dureri


Messages In This Thread
Abuz facut de admini - by DauLaSunet - 08-25-2010, 11:09 PM
Re: Abuz facut de admini - by rox. - 08-25-2010, 11:32 PM
Re: Abuz facut de admini - by DauLaSunet - 08-25-2010, 11:35 PM
Re: Abuz facut de admini - by JaMMiN - 08-25-2010, 11:46 PM
Re: Abuz facut de admini - by dj - 08-26-2010, 11:01 AM
Re: Abuz facut de admini - by JaMMiN - 08-26-2010, 09:20 PM
Re: Abuz facut de admini - by DauLaSunet - 08-28-2010, 08:02 PM
Re: Abuz facut de admini - by dj - 08-28-2010, 10:30 PM
Re: Abuz facut de admini - by gogu - 08-29-2010, 01:02 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)