CS.U-S.RO

Full Version: Abuz facut de admini
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pentru inceput buna ziua ma numesc Alex am 17 ani si sunt din Alba
In data de 25.08.2010 ,aproximativ pe la ora 16:00 cativa admini de pe server au facut abuz de drepturile lor.
De cand joc pe server: Din data de 23.08.2010
Abuzul consta in : Destroy (1 data), kick(8ori) , gag(3)
Numele meu in joc: DauLaSunet si Ovidiu(cand am intrat pe celalalt cs)
Detaliat: Astazi am intrat pe server , si oarecum am reusit sa fac un scor foarte bun ,si am dorit sa stiu ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a deveni admin . Asa ca am intrebat pe team_sayAngry , nestiind ca serverul este deja plin de admini , si de aici a inceput totul . Uni dintre admini au zis :"Mai intai trebuie sa scapi de coduri" si alte lucrusoare dinacestea care au inceput sa ma deranjeze intrun final . Apoi am inceput si eu sa le reprosez dansilor ca nici ei nu se pricep prea bine la CS , iar dansi pentru "nesimptirea grosolana de care am dat dovada" m-au pedepsit cu un gag . Gandindu-ma ca sunt nevinovat deoarece nu am injurat sau jignit pe nimeni , am intrebat din nou pe team_sayAngry , motivul pentru care am primit gag , din nou am fost luat la misto de uni dintre ei , dupa care persistand putin sa aflu motivul pentru care am primit gag , am primit si kick.Dupa care am intrat si am intrebat de ce am primit kick , nu am primit nici un raspuns ci un alt kick si asa am intrat de vreo 4 ori sa vad totusi de ce continua sa imi dea kick si am primit si un minunat destroy , dupa ce am intrat pe celalat CS pentru a scapa de destroy le-am reprosat adminilor ca au o problema cu mine (nu i-am injurat sau jignit), acesta a fost alt gag urmat de un kick , dupa care am intrat si nu am mai zis nimic , si nu mai tin minte exact ce mi-a zis unul din admini , si i-am zis:"acum nu am mai zis nimic" , unul dintre ei m-a intrebat varsta mea , i-am raspuns ca am 17 ani , dupacea celalalt admin m-a jignit zicand: ca poate am 17 dar mintea o am de 7 .La o astfel de jignire m-am suparat putin si i-am zis adminului ca e la fel deoarece mi-a facut ce mi-a facut , dupa asta am primit un gag enorm de mare . Ei au continuat zicand cateva lucrui despre mine pe care nu le-am mai luat in seama si mi-am vazut de joc si ei au facut la fel , spre sfarsitul rundei i-am tot intrebat pe admini daca pot sa imi scoata gagul ca sa pot sa dau /resetscore, s-au facut ca nu am zis nimic , am zis ca poate nu au vazut asa ca am mai intrebat odata acest lucru a rezultat la alt kick.Dupa asta nu am mai intrat pe server un timp , deoarece nu mai avea rost , am zis ca mai bine sa astept sa iese admini sa mo pot juca.
Admini care au facut abuzul: LoL , Rox ,gogu,gh0st si au mai fost cativa care jigneau pe acolo , dar pe acea nu i-am luat in seama
Sanctiune : Nu sunt o persoana razbunatoare si in plus voi stiti cel mai bine ce pedeapsa merita (ar trebui avertizati sa nu se mai poarte urat cu playeri)
DoveziTongueentru dovezi dati add YM: <!-- e --><a href="mailtoConfusedtegaru.alex@yahoo.com">stegaru.alex@yahoo.com</a><!-- e --> , acolo o sa va pot arata cateva printuri sa vedeti cam despre ce a fost vorba .
PS:Multumesc Anticipat
esti jalnic!!!!
gh0st ti'a dat destroy pe server!
primul gag l'ai primit de la LoL parca.(si pe buna dreptate) apoi continuai sa vorbesti pe u@ .
eu ti'am dat doar kick pentru ca erai in acel moment UN MARE CODAT ca urmare a destroy'ului dat de gh0st.
atat am avut de spus!
nici n'am citit toata acuzatia...mi'am dat seama despre ce e vorba! :lol:
hai salutare!
Rox , tu nici nu ai fost pe server cand am primit primul gag , ai venit doar pe la jumatatea actiuni , si fiind implicata in fapte nu ma intereseaza parerea ta(nu am nimic in potriva daca te aperi, dar nu mi te adresa mie, nu pe mine trebuie sa ma comvingi de nevinovatia ta) , vreau sa vad ce au de zis ceilalti.Si apropo , mi-ai dat kick cand inca aveam numele DauLaSunet Wink
PS: Te rog fara jigniri ("esti jalnic") deoarece nu am zis nimic jignitor asupra ta sau a altora
pe forum vorbesti, pui intrebari, chatuiesti, pe server joci.
intr-adevar esti din Alba
IP Address 82.78.224.109
Host 82.78.224.109
Location RO RO, Romania
City Cugir, 02 -
Organization SystemNet
ISP Romania Data Systems

de la cine ai aflat de server?
mai merge fabrica de armament de la Cugir? au pe acolo ak-uri?
De server am aflat de pe net cautand un sv de cs.L-am gasit ,am intrat pe el si mi-a placut , pana la un punct Big Grin.
PS:Fabrica e inchisa, cand mergea se faceau si ak47 si m4a1 , cam toate armele de asalt.(dar mai sunt ceva arme prin fabrica, bineinteles ca un fel de expozitie Big Grin)
noi aici pe server suntem uniti si vorbim , glumim , dar mai si impuscam cateodata sa ne destindem !
cam asta e U-S !
DauLaSunet Wrote:De server am aflat de pe net cautand un sv de cs.L-am gasit ,am intrat pe el si mi-a placut , pana la un punct Big Grin.
PS:Fabrica e inchisa, cand mergea se faceau si ak47 si m4a1 , cam toate armele de asalt.(dar mai sunt ceva arme prin fabrica, bineinteles ca un fel de expozitie Big Grin)
esti bine venit pe server cu atitudinea pe care ai aratat-o acum vro doua seri!