CS.U-S.RO

Full Version: nu dau autografe
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
nu dau autografe - 79.112.194.169
voi decideti...a motivat ceva de genu "model de tinta pt fastzoom"
ADR...te-am intrebat mai intai nu? De cat timp stii cs? :| Vad ca si tu umbli cu minciunelele ca si bogdanel but :|
hh aia o folosesc si eu =)), dar nu te ajuta cu nimic decat sa stii sa tii awpul indreptat spre om dai rapid click dreapta apoi stanga. Era fain daca tragea in tinta fara zum :lol:
nu dau autografe Wrote:ADR...te-am intrebat mai intai nu? De cat timp stii cs? :| Vad ca si tu umbli cu minciunelele ca si bogdanel player :|



Nu a stiut omu... si ce-i cu asta??? Ti-am mai zis nu ma mai jigni ca nu ai tu puterea asta.. ia si-ti vezi de ale tale ..
playa daca tu folosesti crosshair la awp nu inseamna ca e voieWink...asa hai sa schimbam toate fisierele din cs ca sa ne avatajeze...stiam de faza cu tinta, stai linistit, si tocmai de asta am si facut poze cand aveai awp fara zoom...
playa isi permite sa joace cu "tinta" ca ne e admin
da intra tu pe alt server sa vezi ce banuri iti iei
iti iei ban pe alte servere pt k adminii PRAF...crek k acela e de la COD nu de la MODEL...k si unele cheat's te lasa sa iti alegi tzinta care o doresti

si eu foloseam modelu ala....nu ii prea folositor asa k am renuntat si mi-am luat unu mai fain...'cool'

ce este interzis pe server sunt scripturile din cate ati observat...modele etc nu se pun...si scripturi interzise pe toate serverele sunt: silent-defuse si no-rcoil

dak vrei sa trishezi...itzi lipesti un punctuletz mic de ce culoare vrei u pe mijlocu ecranului knd joci cs...exact pe tzinta si ii acelas kkt

bafta
sunt curios ce parere are catalin, mai ales ca el considera si bhopul un fel de "cod"
level eu stiu ce e ala un cod si stiu si cum se face faza cu crosshair la awp, deci nu am facut nici un fel de confuzie...
ba luati si folositi modelul de tinta....si o sa vedeti ca va kkti pe voi ca nu foloseste la nimic. e asa de chestie. eu am jucat inainte pe un server steam only, foarte serios serverul, nu va zic numele sa nu fac reclama si ala a zis clar ca e voie cu model pt ca efectiv nu foloseste absolut la nimic, dar ABSOLUT la nimic. E doar asa de chestie, dar daca voi sunteti batuti in cap si sunteti gica contra mai dava`n bip bip bip si lasatio balta ca aveti experienta de admin cum joaca popa cs. Hai mai duceti-va ca m-ati enervat de tot. Voi nu stiti decat sa casapiti playerii obisnuiti pe server.
leVel Wrote:iti iei ban pe alte servere pt k adminii PRAF...crek k acela e de la COD nu de la MODEL...k si unele cheat's te lasa sa iti alegi tzinta care o doresti

si eu foloseam modelu ala....nu ii prea folositor asa k am renuntat si mi-am luat unu mai fain...'cool'

ce este interzis pe server sunt scripturile din cate ati opservat...modele etc nu se pun...si scripturi interzise pe toate serverele sunt: silent-defuse si no-rcoil

dak vrei sa trishezi...itzi lipesti un punctuletz mic de ce culoare vrei u pe mijlocu ecranului knd joci cs...exact pe tzinta si ii acelas kkt

bafta
aprob level. Se vede ca level stie sa faca diferenta dintre un model si un cod. restul adminilor sunteti praaaaaaaf
hmm...ciudat fel de a discuta o problema...cu jigniri si din alea...in fine, asa se intampla cand vrei sa te implici
dc nu se joaca default?fara nici un script alias sau alte "modele" ?!
model=desene pe ecran. Eu daca vreau pot sa imi pun model ca tero sa fie costumati in rate si ct in vanatori si cand ma intreaba cineva ce joc ii zic: Ratele si vanatorii Smile. Chiar nu vreti sa intelegeti ce e aia model. Parca jucati cs de o saptamana :roll:
modelul grafic de tinta e o chestie mai evoluata la ce foloseau jucatorii de cs pe 1.5 , pe CRT imense cu diagonala de15 Big Grin.


aveam un prieten care avea tinta facuta cu pixu , iar altul cand se ducea la sala isi lipea guma pe diagonalele monitorului .. unde se incrucisa guma acolo era tinta ... frumoase vremuri :lol:

cum zice playa, nu ajuta la nimic, iti arata doar centrul monitorului. n-are treaba cu aim , wall si alte chestii ..
pentru astfel de script m-am milogit eu**A.O.T Mautza* de zuzu 2 zile, acum 2 ani sa imi scoata banu

pe vremea aia nu era voie!
Pages: 1 2