CS.U-S.RO

Full Version: ma ajutati si pe mn??
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
as avea si eu o problema .... cand instalez fifa 07 08 09 nu conteaza .... imi da eroare la CD-ROM ... Am instalat si alt windows dar degeaba. Ma poate ajuta cineva???
Multumsc!!!
marutzu10 Wrote:as avea si eu o problema .... cand instalez fifa 07 08 09 nu conteaza .... imi da eroare la CD-ROM ... Am instalat si alt windows dar degeaba. Ma poate ajuta cineva???
Multumsc!!!
ai incercat sa bagi crack?? Smile)
vezi crak-ul si il copii acolo unde ai instalat jocul ! bft
da si degeaba
si nu numai la fifa la toate jocurile instalate cu daemon tools
marutzu10 Wrote:si nu numai la fifa la toate jocurile instalate cu daemon tools


iti zic eu nu am pus craku bn :lol: si eu tot cu daemon tools le instalez

off: nu ma fa dublu post vezi butonul edit
nu are cum sa nu iti mearga...copie tot ce se afla in folder-ul crak in folderul unde ai instalat jocul ! si o sa iti zica daca vrei sa inllocuiesti.dai yes si ar trebui sa meargaTongue
sau ar fi ceva sa iti cauti alt crack p net si sa il inlocuiesti
uitati fratilor ce imi zice : "The cabinet file "group3.cab" required for this instalation is corrupt and canot be used . This could indicate a network error , an error reading from the CD-ROM or a problem with this package .
marutzu10 Wrote:uitati fratilor ce imi zice : "The cabinet file "group3.cab" required for this instalation is corrupt and canot be used . This could indicate a network error , an error reading from the CD-ROM or a problem with this package .

pai asa e din cauza jocului am patit si eu de multe ori cateva fisiere din jok sunt corupte trebuie sa downloadezi jocul din alta parte si o sa iti mearga :!:
poate e virusat vreun fisier din joc
ceva e in neregula cu jocul...incearca sa il downloadezi din alta parte Smile
nu-mi face faza aceasta numai la fifa ci la toate jocurile inst cu daemon tools
marutzu10 Wrote:nu-mi face faza aceasta numai la fifa ci la toate jocurile inst cu daemon tools
dupa ce instalezi un joc...lasa-ma sa intru la tine in pc cu team view si iti rezolv eu problema Smile lasa-mi un id sau mi se pare k deja am id tau Smile cand esti on-line si vrei sa-ti rezolv problema zimi Smile Bft
pune mai alta varianta de daemon tools daca zici ca toate jocurile instalate cu daemon tools iti da eroarea aia.
Pages: 1 2