CS.U-S.RO

Full Version: cerere unban
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
adminul de la care ai primit ban -nu stiu
reason -nu stiu
nu am - dovezi [copy-paste consola]
am vrut sa intru pe sv oniontuiasi.pw si mi-a aparit ca am ban ... nu stiu cine mi-a dat banul pt ca nu l-am luat in timp ce jucam ... habar nu am cum, am mai jucat inainte pe sv vre-o cateva minute dar nu am avut cod...adik doar am intrat asa la pleasca ...
ip-ul 81.180.209.218
Sunt curios daca apare un admin sa spuna daca stie ceva despre banul asta, daca nu, vorbim de problema care a adus-o verde in vorba acum vreo doua zile. Spune-ne numele cu care jucai
Te-am vazut pe dustyaztec daca nu ma insel....cu robert14
Cat despre ban....ce scrie in consola?
Stai sa inteleg... ai vrut sa te conectezi pe oniontuiasi.pw si ti-a aparut ca ai ban de la serverul nostru ? Smile In cel mai rau caz faci reclamatie pe serverul respectiv. Vorba lui Marmota. vreau sa vad consola ca sa pricep si eu ceva.
Pai acu nu stiu ce vrei sa zici....cs.u-s.ro inca are reclama pe onion si ai luat adresa svului de acolo sau onion are acum si sv de cs si faci o confuzie. Oricum ar fi....zuzuk are un raspuns....poate il intrebi pe mickro ala sau cum ii zice ca parca el era admin pe onion(torrent) si din cate stiu a avut tangente si cu cs.u-s.ro
Explicatia este alta. oniontuiasi.pw este redirect la u-s. Deci baiatul are ban pe u-s de aia a si postat aici. De aia eram curios sa vad daca este vreun admin care stie ceva.
frate nu merge sa fac print ca e futut pc-u ... am avut nik 420 nici decum robert14 , am vazut acum in consola ca imi apare reason codat , da arata-mi si mie o poza cand m-ai vazut codat ca e ti-as arata dar nu merge "
[AMXBans] ===============================================
Commencing connection retry to oniontuiasi.pw
Connecting to oniontuiasi.pw...
Connection accepted by 89.45.206.130:27015
* Privileges set

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 31
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro].
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Game Destroyed
[AMXBans] Reason : ' codat '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '
[AMXBans] Your IP : ' 81.180.209.218 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. " si aici mi-a spus sa fac cerere unu din staff onion.tuiasi.ro
IP address: 81.180.209.218
Invoked on: 10. Mar 2014 - 15:41:43
Banned on: CS.U-S.RO [forum.u-s.ro] (fy_snow)

Isi aminteste cineva ceva?
nimeni nu stie nimic , eu raman cu banu' ...(e genu de intamplare care te face sa spui ca traiesti in romania ) Smile))
unban done!
Have fun pe server!