Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere unban
#1
adminul de la care ai primit ban -nu stiu
reason -nu stiu
nu am - dovezi [copy-paste consola]
am vrut sa intru pe sv oniontuiasi.pw si mi-a aparit ca am ban ... nu stiu cine mi-a dat banul pt ca nu l-am luat in timp ce jucam ... habar nu am cum, am mai jucat inainte pe sv vre-o cateva minute dar nu am avut cod...adik doar am intrat asa la pleasca ...
ip-ul 81.180.209.218
Reply
#2
Sunt curios daca apare un admin sa spuna daca stie ceva despre banul asta, daca nu, vorbim de problema care a adus-o verde in vorba acum vreo doua zile. Spune-ne numele cu care jucai
Reply
#3
Te-am vazut pe dustyaztec daca nu ma insel....cu robert14
Cat despre ban....ce scrie in consola?
Reply
#4
Stai sa inteleg... ai vrut sa te conectezi pe oniontuiasi.pw si ti-a aparut ca ai ban de la serverul nostru ? Smile In cel mai rau caz faci reclamatie pe serverul respectiv. Vorba lui Marmota. vreau sa vad consola ca sa pricep si eu ceva.
Reply
#5
Pai acu nu stiu ce vrei sa zici....cs.u-s.ro inca are reclama pe onion si ai luat adresa svului de acolo sau onion are acum si sv de cs si faci o confuzie. Oricum ar fi....zuzuk are un raspuns....poate il intrebi pe mickro ala sau cum ii zice ca parca el era admin pe onion(torrent) si din cate stiu a avut tangente si cu cs.u-s.ro
Reply
#6
Explicatia este alta. oniontuiasi.pw este redirect la u-s. Deci baiatul are ban pe u-s de aia a si postat aici. De aia eram curios sa vad daca este vreun admin care stie ceva.
Reply
#7
frate nu merge sa fac print ca e futut pc-u ... am avut nik 420 nici decum robert14 , am vazut acum in consola ca imi apare reason codat , da arata-mi si mie o poza cand m-ai vazut codat ca e ti-as arata dar nu merge "
[AMXBans] ===============================================
Commencing connection retry to oniontuiasi.pw
Connecting to oniontuiasi.pw...
Connection accepted by 89.45.206.130:27015
* Privileges set

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 31
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro].
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Game Destroyed
[AMXBans] Reason : ' codat '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '
[AMXBans] Your IP : ' 81.180.209.218 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. " si aici mi-a spus sa fac cerere unu din staff onion.tuiasi.ro
Reply
#8
IP address: 81.180.209.218
Invoked on: 10. Mar 2014 - 15:41:43
Banned on: CS.U-S.RO [forum.u-s.ro] (fy_snow)

Isi aminteste cineva ceva?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#9
nimeni nu stie nimic , eu raman cu banu' ...(e genu de intamplare care te face sa spui ca traiesti in romania ) Smile))
Reply
#10
unban done!
Have fun pe server!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)