CS.U-S.RO

Full Version: Kira Unban
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Continut:
- msD
- unkown
-
Quote:[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin mSD.
[AMXBans] There are 6 days , 22 hours , 38 minutes and 3 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : Kira.
[AMXBans] Reason : ' unknown '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1466165492 '
[AMXBans] Your IP : ' 89.137.210.44
- umm nush cum sa ma apar ;/ deobicei joc cu strchrCOPy dar mi'am schimbat nicku' de vreo 2 ori just for the laughs of it si in 20 de min am primit ban ;/ nu cred ca o facut demo sau ceva ca ar fi trebuit sa primesc destroy <asa am vazut ca se face> am primit doar un blind si m'o lasat cu el foarte mult timp tinand cont ca tot ii spuneam sa il scoata ;/
- ip-ul este afisat mai sus.
- ban far nici'un motiv <in caz contrar sa vina msD cu dovezi nu speculatii>
Bun venit pe forum.
Sunt sigur ca mSD va lamuri situatia. Sa vedem ce are de spus.
Pozele din cstrike te rog
nu este nici'o poza facuta !
Edit : tocmai ce am cautat in consola sa fac print , dar am jucat pe alt server si o dispartu history'ul Smile

nu prea ar trebui sa ma intereseze de acei doi playeri , trebuia sa faci demo "daca imi sarea tinta" tu <asta in caz ca tu esti msd>, eu joc la sens foarte mica cat din pc atat din joc , <sens 1.3 si zoom ratio 0.4 > asa ca e si normal sa trag de mouse ca prostu' cand inamicu e in cealalta parte a ecranului . si repet nu s'au facut poze !
cum explici ..am stat spec pe tn 2-3 runde , gimi la fel...care joaca de rupe admin pe mixuri..dadeai cu awp intr o directie si tinta iti tremura si fix in om se ducea . chiar daca nu era pe directia lui??
mie imi tremura mana ca sunt panicat de felul meu , de asta si joc cu sens asa mica :/ nush ce scheme ai vazut tu , dar trebuia facut un demo !
"mie imi tremura mana ca sunt panicat de felul meu" ???

n-am mai vazut stilu ala de joc la nimeni ..te-am mirosit crede-ma ..aici experienta si-a spus cuvantul..sa-mi sara adminu ca n-am facut poze sau demo salut..

Si iti zic eu ..aici ai profitat de prostia mea ca n-am mai fost admin de 12599 ani si am uitat comenzile de poze si restu...
m'a mirosit cica =)) , totusi nush ce experienta ai , dar se pare ca nu destula :/ daca tu dupa 2-3 runde deja esti foarte convins de verdict .Eu nu cunosc nici'un admin experimentat care sa fi dat un ban k'lumea pe baza a 2-3 runde spec ;/
Experienta in joc ..nu ca admin..ma refer cum se misca playeru pe harta cum isi fixeaza tinta...si multe altele ..eu am stat pe tine 2-3 runde + martorii..ti-am dat ban si am zis ca iti face poze automat , cum mi-a facut mie cand mi-am luat de 209315091 ori ..cu adminu nu-s prea bun dar stiu jocu' si miscarile . N-am respectat "regulamentul" si etapele asta e. Nu-s bun de admin dar ne vedem pe servere , la un mix , o bere
pai as dori sa mi se scoata banu' si sa se respecte regulamentu' intru'cat sa nu mai existe probleme de genu' , pur si simplu toata treaba asta se termina foarte rapid daca erau facute niste poze inainte de ban. Big Grin
Stai calm ca la ce coduri sunt acum te pisi pe ele poze..asa ca nu vad unde-i dreptatea.
pai de asta exista si posibilitatea unui demo , ceva mai lung de 2-3 runde , ca sa fie ceva mai corecta decizia ..
Ok , greseala mea ca n-am facut poze/demo , stiind ca face poze automat daca dai ban..dar sigur ai jucat murdar ..si n-am spus-o doar eu
Pai banurile nu ar trebui sa fie date pe baza de speculatii , din acest motiv te rog sa il scoti Smile si nu m'ar deranja deloc daca ne'am mai auzi la sectiunea asta atata timp cat se respecta regulamentul .< poze/demo >
~Cheers !
N-am dat pe baza de speculatii , martorii doar mi-au intarit decizia
Pages: 1 2