Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kira Unban
#1
Continut:
- msD
- unkown
-
Quote:[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin mSD.
[AMXBans] There are 6 days , 22 hours , 38 minutes and 3 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : Kira.
[AMXBans] Reason : ' unknown '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1466165492 '
[AMXBans] Your IP : ' 89.137.210.44
- umm nush cum sa ma apar ;/ deobicei joc cu strchrCOPy dar mi'am schimbat nicku' de vreo 2 ori just for the laughs of it si in 20 de min am primit ban ;/ nu cred ca o facut demo sau ceva ca ar fi trebuit sa primesc destroy <asa am vazut ca se face> am primit doar un blind si m'o lasat cu el foarte mult timp tinand cont ca tot ii spuneam sa il scoata ;/
- ip-ul este afisat mai sus.
- ban far nici'un motiv <in caz contrar sa vina msD cu dovezi nu speculatii>
#2
Bun venit pe forum.
Sunt sigur ca mSD va lamuri situatia. Sa vedem ce are de spus.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
Pozele din cstrike te rog
#4
nu este nici'o poza facuta !
Edit : tocmai ce am cautat in consola sa fac print , dar am jucat pe alt server si o dispartu history'ul Smile

nu prea ar trebui sa ma intereseze de acei doi playeri , trebuia sa faci demo "daca imi sarea tinta" tu <asta in caz ca tu esti msd>, eu joc la sens foarte mica cat din pc atat din joc , <sens 1.3 si zoom ratio 0.4 > asa ca e si normal sa trag de mouse ca prostu' cand inamicu e in cealalta parte a ecranului . si repet nu s'au facut poze !
#5
cum explici ..am stat spec pe tn 2-3 runde , gimi la fel...care joaca de rupe admin pe mixuri..dadeai cu awp intr o directie si tinta iti tremura si fix in om se ducea . chiar daca nu era pe directia lui??
#6
mie imi tremura mana ca sunt panicat de felul meu , de asta si joc cu sens asa mica :/ nush ce scheme ai vazut tu , dar trebuia facut un demo !
#7
"mie imi tremura mana ca sunt panicat de felul meu" ???

n-am mai vazut stilu ala de joc la nimeni ..te-am mirosit crede-ma ..aici experienta si-a spus cuvantul..sa-mi sara adminu ca n-am facut poze sau demo salut..

Si iti zic eu ..aici ai profitat de prostia mea ca n-am mai fost admin de 12599 ani si am uitat comenzile de poze si restu...
#8
m'a mirosit cica =)) , totusi nush ce experienta ai , dar se pare ca nu destula :/ daca tu dupa 2-3 runde deja esti foarte convins de verdict .Eu nu cunosc nici'un admin experimentat care sa fi dat un ban k'lumea pe baza a 2-3 runde spec ;/
#9
Experienta in joc ..nu ca admin..ma refer cum se misca playeru pe harta cum isi fixeaza tinta...si multe altele ..eu am stat pe tine 2-3 runde + martorii..ti-am dat ban si am zis ca iti face poze automat , cum mi-a facut mie cand mi-am luat de 209315091 ori ..cu adminu nu-s prea bun dar stiu jocu' si miscarile . N-am respectat "regulamentul" si etapele asta e. Nu-s bun de admin dar ne vedem pe servere , la un mix , o bere
#10
pai as dori sa mi se scoata banu' si sa se respecte regulamentu' intru'cat sa nu mai existe probleme de genu' , pur si simplu toata treaba asta se termina foarte rapid daca erau facute niste poze inainte de ban. Big Grin
#11
Stai calm ca la ce coduri sunt acum te pisi pe ele poze..asa ca nu vad unde-i dreptatea.
#12
pai de asta exista si posibilitatea unui demo , ceva mai lung de 2-3 runde , ca sa fie ceva mai corecta decizia ..
#13
Ok , greseala mea ca n-am facut poze/demo , stiind ca face poze automat daca dai ban..dar sigur ai jucat murdar ..si n-am spus-o doar eu
#14
Pai banurile nu ar trebui sa fie date pe baza de speculatii , din acest motiv te rog sa il scoti Smile si nu m'ar deranja deloc daca ne'am mai auzi la sectiunea asta atata timp cat se respecta regulamentul .< poze/demo >
~Cheers !
#15
N-am dat pe baza de speculatii , martorii doar mi-au intarit decizia


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)