CS.U-S.RO

Full Version: URMEAZA UN FULL NIGHT!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
so, la ultima intalnire, am discutat cu capone si cu wakk posibilitatea unei intalniri la un FULL NIGHT! data ar fi undeva in jurul 5-6 ian 2013.

am primit cateva PM-uri cu nr voastre de tel, le-am adaugat in tel. de pe 2 ian am sa incep sa trimit mesaje.

ca locatie, zic eu ca STARNET ar fi bun. daca ne adunam mai multi va trebui facuta o rezervare! So, cine se baga?

1.RZR
+1
Cat mai ajunge treaba asta ? Hmm si ce se joaca :?: Eu stiu cs, fifa 2007 Smile)) !!!
max 20 de lei. in principiu vom juca CS 1.6, poate si CS:GO. probabil vor fi si altii ce se vor arunca la dota, etc Smile)
eu nu sunt sigur daca e ceva il caut eu pe rzr la un tell ceva si o sa ii zic sigur 100%
Abia pe 7 seara ajung in iasi Sad
EU NU POT SAMBATA ASTA! :| DOAR DUMINICA. cum facem?
Eu unul nu pot Duminica... Daca e sa mergem Duminica, mai mult de 2-3 ore nu pot sta si astea cu indulgenta Big Grin
LASAM PE SAPTAMANA VIITOARE!Big Grin luni sau vineri acumBig Grin
eu as putea luni Big Grin
asa deci. vineri e bun de full night????????

eu ma bag SIGUURRR!!!!

1. RZR
(01-08-2013, 06:05 PM)RZR Wrote: [ -> ]asa deci. vineri e bun de full night????????

eu ma bag SIGUURRR!!!!

1. RZR

si eu ma bag de acasa ..daca jucati pe u-s
Cred ca se face lan ca la sala! Totusi ar fi nice sa jucati pe u-s, macar dupa 1 noaptea ca sa va mearga cel mai bine!
Si eu 2 !!!!
am vb cu waka. a zis ca el paote deabia duminica seara. a-ti putea duminica seara, sau lasam pe vineri cum am stabilit?
Pages: 1 2