Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
URMEAZA UN FULL NIGHT!
#1
so, la ultima intalnire, am discutat cu capone si cu wakk posibilitatea unei intalniri la un FULL NIGHT! data ar fi undeva in jurul 5-6 ian 2013.

am primit cateva PM-uri cu nr voastre de tel, le-am adaugat in tel. de pe 2 ian am sa incep sa trimit mesaje.

ca locatie, zic eu ca STARNET ar fi bun. daca ne adunam mai multi va trebui facuta o rezervare! So, cine se baga?

1.RZR
Reply
#2
+1
Reply
#3
Cat mai ajunge treaba asta ? Hmm si ce se joaca :?: Eu stiu cs, fifa 2007 Smile)) !!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#4
max 20 de lei. in principiu vom juca CS 1.6, poate si CS:GO. probabil vor fi si altii ce se vor arunca la dota, etc Smile)
Reply
#5
eu nu sunt sigur daca e ceva il caut eu pe rzr la un tell ceva si o sa ii zic sigur 100%
Reply
#6
Abia pe 7 seara ajung in iasi Sad
Reply
#7
EU NU POT SAMBATA ASTA! :| DOAR DUMINICA. cum facem?
Reply
#8
Eu unul nu pot Duminica... Daca e sa mergem Duminica, mai mult de 2-3 ore nu pot sta si astea cu indulgenta Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#9
LASAM PE SAPTAMANA VIITOARE!Big Grin luni sau vineri acumBig Grin
Reply
#10
eu as putea luni Big Grin
Reply
#11
asa deci. vineri e bun de full night????????

eu ma bag SIGUURRR!!!!

1. RZR
Reply
#12
(01-08-2013, 06:05 PM)RZR Wrote: asa deci. vineri e bun de full night????????

eu ma bag SIGUURRR!!!!

1. RZR

si eu ma bag de acasa ..daca jucati pe u-s
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#13
Cred ca se face lan ca la sala! Totusi ar fi nice sa jucati pe u-s, macar dupa 1 noaptea ca sa va mearga cel mai bine!
Reply
#14
Si eu 2 !!!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#15
am vb cu waka. a zis ca el paote deabia duminica seara. a-ti putea duminica seara, sau lasam pe vineri cum am stabilit?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)