CS.U-S.RO

Full Version: cerere admin- r1k
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

r1k

nume: Costin
prenume: Andrei
nick (actual si cu care ai mai jucat): r1k
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): gimi, purik,acLex
timp de cand joc pe server: 100+ ore
sustinut de adminul (obligatoriu) : cLa
timp de cand joc CS: 8 ani
YM: is73rik
ip:-79.112.33.16
oras: IS
varsta: 23
steam id: STEAM_0 : 1 : 15495939
Meriti o sansa............ daca vii la intalniri si daca esti activ pe forum si daca si parca ..... ai inteles tu Big Grin

r1k

pe forum intru app zilnic, dar nu ma bag in discutii si reclamatii considerand ca numai adminii au dreptul Smile
tu esti prieten cumva cu ndy si dok?
Niciodata ,nu te plac deci contra.
Salut ! eu iti dau un mare PRO esti baiat bun si nu ai cauzat probleme pe server din cate stiu eu .

O seara minunata !

r1k

verde Wrote:tu esti prieten cumva cu ndy si dok?
dap, ne stim d p gamers.

wak- fi dragutz si adu si un argument te rog Smile
PRO , merita
pro...merita o sansa, daca nu va face fata nu va mai avea accese...daca mai exista locuri libere la admini Big Grin
Primul Pro care-l dau unui jucator foarte bun zic eu..il stiu de mult...am jucat mult impreuna cu el. Stie jocu, colaboreaza in echipa. I-ar sta bine ca si admin. Acuma sa vedem si cu orele dar cred ca va accesa la fel de des sau mult mai des sv Big Grin
O seara placuta !
@ r1k cred ca ti-am dat deja, am zis ca nu te plac,ai gura cam mare ,sper ca poate o sa te abtii de la comentarii si altele de genu. Oricum nu contez deja ca ai destule voturi pozitive.
Wakkk da zimi si mie pe cine suporti din comunitatea asta ... banuiesc ca nici pe tine :wink: Ai un mare Pr0 !!!! :mrgreen:
pro
pro
Trimite datale prin PM mie. De asemenea poti luat parte si la discutiile de pe forum!
Bafta!
Pages: 1 2