Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere admin- r1k
#1
nume: Costin
prenume: Andrei
nick (actual si cu care ai mai jucat): r1k
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): gimi, purik,acLex
timp de cand joc pe server: 100+ ore
sustinut de adminul (obligatoriu) : cLa
timp de cand joc CS: 8 ani
YM: is73rik
ip:-79.112.33.16
oras: IS
varsta: 23
steam id: STEAM_0 : 1 : 15495939
#2
Meriti o sansa............ daca vii la intalniri si daca esti activ pe forum si daca si parca ..... ai inteles tu Big Grin
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#3
pe forum intru app zilnic, dar nu ma bag in discutii si reclamatii considerand ca numai adminii au dreptul Smile
#4
tu esti prieten cumva cu ndy si dok?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
Niciodata ,nu te plac deci contra.
#6
Salut ! eu iti dau un mare PRO esti baiat bun si nu ai cauzat probleme pe server din cate stiu eu .

O seara minunata !
#7
verde Wrote:tu esti prieten cumva cu ndy si dok?
dap, ne stim d p gamers.

wak- fi dragutz si adu si un argument te rog Smile
#8
PRO , merita
recunosc ca esti pro st dar nu inseamna ca ma vei pros ti tu ..
#9
pro...merita o sansa, daca nu va face fata nu va mai avea accese...daca mai exista locuri libere la admini Big Grin
#10
Primul Pro care-l dau unui jucator foarte bun zic eu..il stiu de mult...am jucat mult impreuna cu el. Stie jocu, colaboreaza in echipa. I-ar sta bine ca si admin. Acuma sa vedem si cu orele dar cred ca va accesa la fel de des sau mult mai des sv Big Grin
O seara placuta !
#11
@ r1k cred ca ti-am dat deja, am zis ca nu te plac,ai gura cam mare ,sper ca poate o sa te abtii de la comentarii si altele de genu. Oricum nu contez deja ca ai destule voturi pozitive.
#12
Wakkk da zimi si mie pe cine suporti din comunitatea asta ... banuiesc ca nici pe tine :wink: Ai un mare Pr0 !!!! :mrgreen:
#13
pro
#14
pro
#15
Trimite datale prin PM mie. De asemenea poti luat parte si la discutiile de pe forum!
Bafta!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)