CS.U-S.RO

Full Version: sugestie amx-mod
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

r1k

salutare, propun un amx-mod prin care coechipierii nu pot face block , cand esti f aproape de un coechipier devine "invisibil" si poti trece prin el ca sa spun asa.. am vazut recent pe un server si mi se pare f buna ideea intrucat d multe ori se ajunge la injuraturi sau discutii neadecvate d.p.d.v al limbajului ca un player a facut block . daca vreti sa luati in considerare ideea dati'mi un semn sa va arat despre ce este vorba.
subscriu. si nici nu va fi lag pe server.
ar fi o idee buna Big Grin
am vazut si eu pluginu ar fi foarte eficient Big Grin
si eu stiu cum e am jucat e foarte bun Big Grin mai ales pt block
la dezavantajele pluginului v-ati gandit? Cand o sa se puna 5-6 intr-un colt , unul in altul si vor trage toti in acelasi timp , fara sa fie deranjati de vreun coechipier..
nu cred... se vede prin el Smile
nu poti sa stai jucator in jucator.. te respinge.. usor daca esti complet in el, cel putin asa imi aduc aminte..
Nu are rost plug'in-ul asta. Pe langa ca e ff off, nu evoluati cu nimic ca si jucatori de cs. :|
Unde mai e strategia?
Am ajuns vara asta pe un server in care ff era on, se juca foarte frumos Smile Adminii atentionau jucatorii noi si mai invatau sa citeasca si radarul unii SmileJucai in echipa, foloseai o strategie , o gandeai inainte si iti era ciuda cand greseai.
Bine, nu stiu daca ar merge pe u-s, dar ar merita incercat ceva nou.
pe u-s nu cred k isi are rost pluginul asta...sunt de acord in totalitate cu rox,unde mai ai strategie dak joci asa...vrei sa faci un up la o cutie cuiva,cum ii faci,pe d2 sa intre ct rapid mid,km ii faci up la cutie??
e si asta cu + si - deci...momentan mi se pare un plugin inutil...
inutil acest plug-in propus, are dezavantaj si implica jocul individual.
offtopic
mai bun un plug-in de flash-bang, sa fie de culoare gri sau sa ia numai adversaru flash nu si coechiperii.