CS.U-S.RO

Full Version: Let's get together!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Votati cand facem urmatoarea intalnire U-S! Nu conteaza unde ne intalnim, ora va fi ceva de genul intre 14:00 si 16:00! Intalnirea este importanta, mai aflam si noi cum merge treaba pe u-s, pe cine mai aducem admin, de cine mai scapam, pe cine mai avansam!
Am introdus a 3-a varianta si am pus optiunea sa va puteti revota, sa va schimbati votul, poate pana vineri va mai razganditi!
Eu zic sambata. Daca nu va putea lumea Sambata, e bine si Duminica pentru mine. Cei care nu au dat pe la intalniri, poate fac un efort data asta.
Probabil trebuia sa pun a 3-a varianta : mi-e indiferent, vin oricand!
Ce pot zice la mine e putin mai greu din cauza serviciului si playa stie asta... trebuie sa anuntz parasire de garnizoana etc nu intru prea mult in detalii la mine Sambata si Duminica nu prea exista sau sarbatori Smile Multumesc pentru intelegere
preferabil duminica,dar daca e am sa-mi misc curu si sambata
HAI HAI HAI ,doar eu darkclan si playa prezentam interes?!
keep calm and kill the wall, se aduna lumea, nu a intrat nimeni pe forum de asta, vedem mai pe seara!
imi pare rau ca nu pot veni caci am nunta sambata dar poate organizati o intalnire la inceputul lui octombrie !!! cand incepe si facultatea Smile
WANNA DRINK ANYTIME Smile))
duminica, sambata nu potBig Grin
Nici eu nu pot sa ajung Sad
usb Wrote:duminica, sambata nu potBig Grin
Pai voteaza duminica!
Hotărâţi-vă şi eu voi fi prezent indiferent de zi sau oră.
Nici nu se pune problema ! Poate fi si Sambata , Duminica, Luni etc Smile eu vin la pachet cu Bunelu si poate Grasu !!!
dey1986 Wrote:Nici nu se pune problema ! Poate fi si Sambata , Duminica, Luni etc Smile eu vin la pachet cu Bunelu si poate Grasu !!!
Dey ar fi bine sa nu mi-l mai aduci pe grasu in preajma mea!
Pages: 1 2 3 4