CS.U-S.RO

Full Version: Intrebam poporul...si lumea libera de parerea are
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
referitor la sectziunea ban/unban topicul ATENTZIE!!!! <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?t=3581">viewtopic.php?t=3581</a><!-- l --> (read)

cititzi cu atentzi aspectele pozitive si negative...si ink o atentzie...dak va fi nevoie se vor banna si alte clasa de ip...posibil kndva sa fie banata chear si clasa 'ta'
prefer sa isi faca fiecare admin treaba asa cum poate .. si daca e nu competent si nu mai face fatza sa renunte la admin ! ce intrebare idoata e asta? de exemplu :eu daca o sa fiu conducator de autobuz ..si o sa ma enervez ca miroase in autobuz .. ce sa le zic la oameni? sa le pun intrebarea: 1. ori se dau jos din autobuz sau 2. sa merga cu avionul ? aiurea aiurea aiurea ... si ca fapt divers .. so banat clasa de ip odata si nu o mers Smile)
Zuzu Wrote:prefer sa isi faca fiecare admin treaba asa cum poate .. si daca e nu competent si nu mai face fatza sa renunte la admin ! ce intrebare idoata e asta? de exemplu :eu daca o sa fiu conducator de autobuz ..si o sa ma enervez ca miroase in autobuz .. ce sa le zic la oameni? sa le pun intrebarea: 1. ori se dau jos din autobuz sau 2. sa merga cu avionul ? aiurea aiurea aiurea ... si ca fapt divers .. so banat clasa de ip odata si nu o mers Smile)
is curios daca nu ii da jos din autobuz si nici nu merg pasagerii cu avionul...cum o sa rezolve soferul[adminu] duhoarea[codurile] din autobuz[cs.u-s.ro]?
cumperi un spray Smile)

Guest

Dak dai ban la clasele de ip cu probleme e posibil sa fie banati jucatori care nu au nici un cod,nici o problema dak sv va fi steam only vor fi inlaturati jucatori care nu au steam si joaca fff des pe u-s.Cum a rezistat servarul pana acum asa va rezista si de acum incolo.Totusi dak ar fi neaparat sa aleg as alege sa se dea ban claselor de ip cu probleme Wink
G-o-G-u Wrote:Dak dai ban la clasele de ip cu probleme e posibil sa fie banati jucatori care nu au nici un cod,nici o problema dak sv va fi steam only vor fi inlaturati jucatori care nu au steam si joaca fff des pe u-s.Cum a rezistat servarul pana acum asa va rezista si de acum incolo.Totusi dak ar fi neaparat sa aleg as alege sa se dea ban claselor de ip cu probleme Wink


cu totul is vrep 10 pustani ..care fac ce vor ..de exemplu stf.talhar .. si mai sunt .. eu nush cum nu se descurca ceilalti admini ..ca eu cand le dau execlient nu mai intra pe server pt o perioada ... talhar cred ca si-o reinstalat cs de cel putin 5 ori .. Wink ... luati toti admini cfg .. si uitativa pe el ..si dupa experimentati ..si vedeti ce iasa Wink

Guest

Am primit si yo odata execlient sensitiviti degeaba Wink si a trebuit sa reinstalez cs,dar nu am mai facut topic pe forum k nu am mai vrut iar scandal Wink nui zic numele adminului pt k nu are rost,si asa trebuie facut cu toti codati si cu toti scandalagii Wink si la un moment dat o sa se sature de reinstalat cs si o sa se comporte cat de cat Wink

Guest

De ce nu faceti asa Wink bagati 2 zile steam only si sa vedem cati oameni o sa fie pe sv Wink si 2 zile dati ban la clasele de ip cu probleme.toate astea o sa fie mentionate pe forum si vedeti cum e mai bine steam only,ban clasa ip sau ramane cum era Smile
da mah...esti GeGe...mergi tu 2 zile in maini si stai 2 zile in cap vezi cum ii mai bn=))....ce sa faci in 2 zile?...k nai nici tp sa joci 10 hartzi
execuri...va dau si nume ala nfs...mai era unu LWD killer...si multzi altzii...exec peste exec...2 sec si shooting again hs hs hs aim aim aim...:|

si aqma...cum o spus zuzu cine nu se crede in stare, sa renuntze la admin...pai dak nu se gaseshte o solutzie eu o sa fiu ala Wink

Guest

PyR(o) Wrote:da mah...esti GeGe...mergi tu 2 zile in maini si stai 2 zile in cap vezi cum ii mai bn=))....ce sa faci in 2 zile?...k nai nici tp sa joci 10 hartzi
situatiile la care faci u referire is total diferite Wink oricum dak o sa fie steam only Wink cand o sa jucam 5 vs 5 o sa fie sarbatoare Wink si nu neaparat 2 zile yo am dar doar un exemplu poti sa lesi si o saptamana steam only si o saptamana cu ban ip dinamic cu probleme.Zimi u o solutie prin care sa afli care e cea mai buna varianta??dak dai la vot nu rezolvi nimik Wink noi cu teoria stam bine la practica e mai naspa Wink
G-o-G-u Wrote:
PyR(o) Wrote:da mah...esti GeGe...mergi tu 2 zile in maini si stai 2 zile in cap vezi cum ii mai bn=))....ce sa faci in 2 zile?...k nai nici tp sa joci 10 hartzi
situatiile la care faci u referire is total diferite Wink oricum dak o sa fie steam only Wink cand o sa jucam 5 vs 5 o sa fie sarbatoare Wink si nu neaparat 2 zile yo am dar doar un exemplu poti sa lesi si o saptamana steam only si o saptamana cu ban ip dinamic cu probleme.Zimi u o solutie prin care sa afli care e cea mai buna varianta??dak dai la vot nu rezolvi nimik Wink noi cu teoria stam bine la practica e mai naspa Wink

pai nu far referire...ideea era k potzi face asta si sa mergi in maini si sa sta in cap numa k nu potzi invatzat doar in 2 zile ai nevoie de tp...orice in viatza cere tp...chear si sa invetzi sa mergi in picioareWink...deci corect...cu practica rau...steam only sa mai incercat...da peatunci erau foarte foarte putzini cu steam...jumatate din admini nu avea poate mai mult...si aproape nici un player nu avea steam iara poate 1-2...aia a fost atunci acum e acum...incercarea moarte nare...si noi palavragim k oriam decizia asta o ia mihai...asha k o sa vb la conferintza

2 varitante..steam sau ban clase
serverul a devenit mai cunoscut..si nu atragem doar playeri buni...atragem si pici codatzi...si dinamic il doare la ciocan..server plin oriqm nu prea are tp sa il verifice...poate are un cod mai palmat...sau unu vizibil si stie sa scoata execuri si gata
piro nu te supara , dar:

1. de cand am admin ..niciodata nu m-am plans ca nu pot scapa de unu ..macar pentru moment .. iam dat execclient , bind , quit , slay ..etc pana se satura sa mai insiste .. ai acces si in banlist ..si cand vezi ca e pe server ..poti sai dai ban un minut .. eu asa fac .. numa chiar sa-l baneze ..si tot asa
2. daca vrei sa banezi toate clasele de ip ..atunci o sa joci tu si cu inca vreo 2-3 pe server ... mai mult de jumatete din cei care joaca pe u-s au clasa de ip 79.112 .. (dj , jamin etc) .. nu cred ca o sa se baneze toate clasele alea .. pentru cativa pustani care nu se stiu comporta pe un server
3. vreti sa treceti pe steam ..ca suntem multi , ne bazam ca fiecare isi cheama prietenii , fiecare o sa joace toata ziua pe server , o sa facem reclama ..si intro luna o sa avem un server full steam only.. =)) ... bai oameni buni ..eu de 3 ani tot fac reclama ..si nush daca am prins vreo zi in care serverul sa fie full 5 ore continuu .. ma refer pe nonsteam
4. mie imi e totuna daca treceti pe steam only .. si daca o sa se reuseasca sa fie lume pe server ..asa 10 playeri constant .. m-as bucura mult .... dar tare mie ca se schimba ..2 saptamani ramane gol serveru , sau joaca numai adminii .. si dupa 2 saptamani o luam de la 0 cu server nonsteam
5. gata nu mai zic nici un argument , acelesi idei mi le-am expus si cand sa trecut prima data pe steam only si cu server protejat de sxe ..si so vazut ca nu vorbesc avioane ... dar vad ca sunt singuru care nu sunt de acord cu steam only .. deci in concluzie serverul o sa treaca pe steam only Wink ..
si inca ceva pyro!

corect era sa pui intrebarea si sa ai 3 raspunsuri:

1.ban pe clase de ip
2. steam only
3. ramane asa

un jucator cu ip dinamic si care nu are steam ( care reprezinta si majoritatea)... ce crezi ca vota?

Guest

steam only scuteste munca unui admin cu cel putin 60 %.asa ca nu o sa mai stea nimeni spec ca sa vada daca e codat sau nu.
app ce e cu lagu asta pe svr acu?
Pages: 1 2 3