CS.U-S.RO

Full Version: Intrebam poporul...si lumea libera de parerea are
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3

Guest

eq :O:O:O Wrote:steam only scuteste munca unui admin cu cel putin 60 %.asa ca nu o sa mai stea nimeni spec ca sa vada daca e codat sau nu.
app ce e cu lagu asta pe svr acu?
si pana la urma care ar fi problema dak te-ai uita 5-10 minute pe un player sa vezi dak are coade sau eventual ii faci niste poze Wink odata bagat steam only playeri fara steam se vor duce pe alte sv clar si in caz k va esua varianta cu steam only si sv va reveni la nonsteam va fi greu sa ii aduci pe playeri care au plecat sganditi-va k varianta ban clasa de ip cu probleme si steam only are si parti negative Wink cum ne-am descurcat pana acum o sa ne descurcam si deacum incolo Wink

Guest

gogu nu ai fost azi pe svr, cand era scoutzknivez sa vezi cati playeri cu steam erauSmile.
dupa mix or intrat totzi pe u-s...multzumita lui eQ care lea zis sa vina pe u-s...si erau 6v6 pe scout si dupaia pe india 5v5 si 4v4 etc 1, 2 erau fara steam...oriqm...fiekre cu parerea lui eu mi-am expuso pe a mea...zuzu pe a lui..gogu pe a lui si asha mai departe...dak nu se rezolva cumva sa scapam de un codat repede si eficient knd o intrat pe server...at eu renuntz la admin...joc in continuare pe u-s...da knd intra unu...sa se ocupe de el...dak nu se poate...ies si intru later....nu is 'dezertor' vreau doar sa skp de stres...k eu intru in cs sa ma joc...nu sa fac pe politzistu...si dupaia sa fiu injurat
treceti pe steam atunci .. dar daca peste 2 saptamani va dati seama ca ati gresit si o sa treceti pe nonsteam ... renunt la admin .. am impresia ca traseul acestui server e un cerc ..in care ne invartim continuu ... serverul asta trebuia sa fie full aproape nonstop ..de cel putin un an ..daca nu se faceau experiemente si greseli .. serverul are o vechime de peste 3 ani .. si acuma in vacanta , duminica ora 21:11 sunt 4 oameni pe server , nici unu cu steam ..degeaba imi axplicati voi mie ca aduceti voi oameni cu steam si ca nush ce ..ca nu ati fost in stare sa aduceti playeri acuma pe nonsteam ..sa fie cat de cat plin !

Guest

[quote="Zuzu"]am impresia ca traseul acestui server e un cerc ..in care ne invartim continuu ... [quote]

poate ca da, poate ca nu. puneti steam only si vedeti ca in 2 zile nu prea intra oameni gata, dupa o luna se vad asteptarile. eu zic ca ar avea cat de cat succes, aveti destui admini pe svr care au steam si playeri, si poate se mai aduna + sa zicem..aduce unu 2 playeri, le place raman.mai vine altu cu 1 player.altu si altu, e steam on probleme codati 1%.dar na ganditi-va bine.

Guest

PyR(o) Wrote:dupa mix or intrat totzi pe u-s...multzumita lui eQ care lea zis sa vina pe u-s...si erau 6v6 pe scout si dupaia pe india 5v5 si 4v4 etc 1, 2 erau fara steam...oriqm...fiekre cu parerea lui eu mi-am expuso pe a mea...zuzu pe a lui..gogu pe a lui si asha mai departe...dak nu se rezolva cumva sa scapam de un codat repede si eficient knd o intrat pe server...at eu renuntz la admin...joc in continuare pe u-s...da knd intra unu...sa se ocupe de el...dak nu se poate...ies si intru later....nu is 'dezertor' vreau doar sa skp de stres...k eu intru in cs sa ma joc...nu sa fac pe politzistu...si dupaia sa fiu injurat
au intrat odata pe u-s,dar sa ii vad k joaca constant,sa fim seriosi pe u-s jucatori nonsteam is majoritari Wink asa k nu poti exclude majoritatea servarului doar pt 10 copchii care nu au ce face...
ei nu joaca pe server publice...or intrat pe u-s. pt k ia chemat eq Wink
si dak ii va zic catzi player sor pierdut...playeri kre se respecta si nu joaca pe public: advaced, boka, spooky, eq, sw2mp, cretzu, han etc doar ii stitzi si voi

server steam super cere mult de lucru...k sa ai constant oameni pe el...playa stie mai bn...cum sunt si alte servere steam only

Guest

gogu.dc sa intre pe u-s sa isi faca nervi cu playeri care nu pun bmb, sau care nu stiu xurile?Smile, codati si alte natii?
aiurea .. parca vad ca incepe scoala ..se trece pe steam only ..si la ora 10 dimineata ..ma joc cu ostatecii pe u-s sau cu dj care sta pe spectator.. pe mine nu ma incanta cu nimica ca o sa fie oameni la ora 20:00 ..eu vreau sa fie oameni pe tot timpul zilei .. nu numai la ore cand pe nonsteam e full serveru .. daca voi imi garantati ca peste 2-3 saptamani io am cu cine juca dimineata ..sau dupa miezul noptii ( ma refer la cel putin 3,4 ,5 playeri )..atunci palaria jos pt voi .. Wink

Guest

dupa 00 pan la 03 o sa ai playeri pe svr. dimineata, e mai greu, marile svr nu dau nume au 9 10 playeriSmile.
dar dak o sa fie realizat frumos, dc sa nu avem si noi?
eq :O:O:O Wrote:dupa 00 pan la 03 o sa ai playeri pe svr. dimineata, e mai greu, marile svr nu dau nume au 9 10 playeriSmile.
dar dak o sa fie realizat frumos, dc sa nu avem si noi?

eq .. marile servere .. inainte sa treaca pe steam only ..trebuia sa stai 10 minute , daca nu aveai slot ca sa prinzi un loc pe nonsteam..corect nu? ... numa no daca tu zici ca o sa am cu cine juca dimineata ..atunci trebe sa te cred Wink

PS: lasami un PM .. cu ceva exec ..pt codati daca stii.
va zic eu cum sa facem....incepetzi sa anuntzatzi pe server...Serverul cs.u-s.ro va devenei server de Steam Only curand.....si cine stie de steam si cu ce se mananca va cumpara...dak vrea sa joace pe u-s...si este jucator fidel...Wink

Guest

Ba da park eq se respecta si nu joaca pe servare publice.dc se omoara asa??? :-?? adik yo sau alti dak jucam pe servare publice nu ne respectam???decat sa joc toata ziua mixuri cu aceiasi jucatori mai bine ma las de cs Wink.DAK JOCI TOATA ZIUA MIXURI NU INSEAMNA K ESTI MARE JUCATOR Wink SI NU INSEAMNA K ESTI MAI PRESUS DECAT RESTUL PLAYERILOR Wink

Guest

eq :O:O:O Wrote:gogu.dc sa intre pe u-s sa isi faca nervi cu playeri care nu pun bmb, sau care nu stiu xurile?Smile, codati si alte natii?
nimeni nu sa nascut invatat Wink
Pages: 1 2 3