CS.U-S.RO

Full Version: Cerere moderator
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nu fac cerere de admin mare ...in schimb mi-as dori sa obtin moderator pe forum macar la sectiunea discutii libere unde cred ca sunt destul de prezent...mi-am facut hobby sa intru pe forum de multe ori pe zi si cred ca as ajuta ...astept raspuns...o zi placuta P.S. am scris aici avand in vedere ca e o sectiune cu cereri..sper ca nu am deranjat pe nimeni !
1. ai postat unde trebuia Tongue
2. meritzi moderator
3. dak mai intreba pe mine ai merita si admin mare Tongue
4. multa bafta Wink
hey ms mult pyro ...uite chiar sunt happy ca mi-am facut friends pe srv asta ...chiar sunteti sooper de treaba si tu si zuzu si playa plus multi multi altii ....
ti-am pus moderator la topicul de discutii libere si acolo la intrebari. i-am lasat un PM la dj si mihai ca sa ii anunt ..deoarece mihai e in concediu si de dj nu dau .... dar sunt ferm convins ca sunt de acord deoarece esti activ pe forum si vi cu multe idei grozave si interesante. numai bine!
gg lupo
merita Smile..
hey ....va multumesc Smile
asa e lupo meriti si moderator si admin mare pe server......cred ca esti singuru serios din jucatorii " recenti " de pe server ca sa zic asa.......gg

Guest

Sa o tii tot asa lupo,esti unul dintre jucatori cu fff.mult bun simt si care nu se enerveaza niciodata.Toate cele bune din partea mea
ai emotii lupo? Tongue =))
rezolvat , topic inchis !
lupo Wrote:Nu fac cerere de admin mare ...in schimb mi-as dori sa obtin moderator pe forum macar la sectiunea discutii libere unde cred ca sunt destul de prezent...mi-am facut hobby sa intru pe forum de multe ori pe zi si cred ca as ajuta ...astept raspuns...o zi placuta P.S. am scris aici avand in vedere ca e o sectiune cu cereri..sper ca nu am deranjat pe nimeni !


succes.
ai primit moderator