Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere moderator
#1
Nu fac cerere de admin mare ...in schimb mi-as dori sa obtin moderator pe forum macar la sectiunea discutii libere unde cred ca sunt destul de prezent...mi-am facut hobby sa intru pe forum de multe ori pe zi si cred ca as ajuta ...astept raspuns...o zi placuta P.S. am scris aici avand in vedere ca e o sectiune cu cereri..sper ca nu am deranjat pe nimeni !
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#2
1. ai postat unde trebuia Tongue
2. meritzi moderator
3. dak mai intreba pe mine ai merita si admin mare Tongue
4. multa bafta Wink
#3
hey ms mult pyro ...uite chiar sunt happy ca mi-am facut friends pe srv asta ...chiar sunteti sooper de treaba si tu si zuzu si playa plus multi multi altii ....
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#4
ti-am pus moderator la topicul de discutii libere si acolo la intrebari. i-am lasat un PM la dj si mihai ca sa ii anunt ..deoarece mihai e in concediu si de dj nu dau .... dar sunt ferm convins ca sunt de acord deoarece esti activ pe forum si vi cu multe idei grozave si interesante. numai bine!
#5
gg lupo
#6
merita Smile..
#7
hey ....va multumesc Smile
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#8
asa e lupo meriti si moderator si admin mare pe server......cred ca esti singuru serios din jucatorii " recenti " de pe server ca sa zic asa.......gg
#9
Sa o tii tot asa lupo,esti unul dintre jucatori cu fff.mult bun simt si care nu se enerveaza niciodata.Toate cele bune din partea mea
#10
ai emotii lupo? Tongue =))
#11
rezolvat , topic inchis !
#12
lupo Wrote:Nu fac cerere de admin mare ...in schimb mi-as dori sa obtin moderator pe forum macar la sectiunea discutii libere unde cred ca sunt destul de prezent...mi-am facut hobby sa intru pe forum de multe ori pe zi si cred ca as ajuta ...astept raspuns...o zi placuta P.S. am scris aici avand in vedere ca e o sectiune cu cereri..sper ca nu am deranjat pe nimeni !


succes.
#13
ai primit moderator


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)