CS.U-S.RO

Full Version: nu are steam wakkK
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Wanted

joaca undercover cu nick`ul waku, si`l schimba in wakkK doar ca sa dea gag

uitati si poze : <!-- m --><a class="postlink" href="http://img854.imageshack.us/f/2011030300004.jpg/">http://img854.imageshack.us/f/2011030300004.jpg/</a><!-- m -->
luati d-voatra ownerii o decizie!

Edit:1.nu comentam ,doar vb cu .foca.
2.ai vreo dovada ?
Edit2:ai perfecta dreptate wakkK da vam facut ,puteam sa primesc 10min ,nu voi comenta ;
eu recunosc unde gresesc ,spre deosebire de tine !
Wanted Wrote:joaca undercover cu nick`ul waku, si`l schimba in wakkK doar ca sa dea gag

uitati si poze : <!-- m --><a class="postlink" href="http://img854.imageshack.us/f/2011030300004.jpg/">http://img854.imageshack.us/f/2011030300004.jpg/</a><!-- m -->
luati d-voatra ownerii o decizie!



1. da joc undercover pt ca nu pot juca de pe steam are o problema, si gag ti-am dat pentru ca nu taceai din gura!, comentai si nici rox sau smantanosu nu luau atitudine


2. nici nu-mi pasa ce decizie se va lua hf!Smile

ps: nu am fost singuru care ti-am dat gag dar in fine ti-ai gasit sa fii baet!
din cate stiu wakk are pc'ul stricat...probabil joaca de la scoala..si nu poate intra pe steam
nu inteleg care e problema ta wanted...ce'ar fi sa'ti vezi de treaba
a luat gag si de la mine ,wakk ...dar i l'a scos smantanos...
cand intri pe server iti gasesti sa vorbesti cu toti playerii , wanted...vezi'ti de joc...sa nu fim nevoiti sa'ti dam gag Smile
chat e pentru ": gg rox ...hf playeri ... salut lume..pa lume..bine jucat gh0st...ce lag mare ai iza....sa mergem in B lorri..
tine cu mine x'ul " nu pentru ,, vreau id'ul tau de mess... esti fatA? cati ani ai? si ce'ai facut azi la scoala?"

pentru asta exista chatul de la steam sau YM.
HF!
Also ,daca e sa mai adaug azi pe d2x2 m-ai facut ratat ti-am dat gag si n-ai mai comentat.





Ca un ultim post, prefer sa ma retrag din aceasta comunitate ,decat sa fiu calcat in picioare de toti. Pacat de cei care conduc comunitatea si unii playeri.Scoteti-mi si adminu , stergeti-mi si contu , consider eu ca am realizat multe, dar np.Cu siguranta ne vom vedea la intalniri




Va salut numai bine!



Cu stima ,
wakkK
wakkk calmeazate...trebuie sa fii luptator si cu un caracter puternic si nu trebuie sa renunti la orice conflict aparut...
wakkK cu siguranta nu vei pleca asa de usor . pe langa asta nu cunosc cazul nu ma bag dar tin sa cred ca wakkK stie ce face .


dar nu vine vara aia odata :lol:
Prietene ,daca chiar crezi ca am nevoie de recunoasterea ta o arzi mega mega mega mega trist. Si la stilu cum o vorbeai cu bietu pusti nu cred ca ii convenea.TRISTULE!.

E chiar pe bune, am sa ramai un simplu player . motivele sunt mentionate mai sus.



ps:log out de pe forum ca nu ma consum cu specimene de genu.. rog administratorii sa-mi sterga contu'.
ps2: si ca sa stii si tu wanted atata timp cat un admin nu ia atitudine , de o zi 2 joc pe server si vad ca oamenii cu lag sunt da-ti afara cand se mai trezeste vreo unu, gag ia cam la fel , etc si amd. nu vreau sa critic pe nimeni, dar adminul chiar e o responsabilitate!

Inca o data sanatate si toate cele bune

wakkK.
Wakk te iubim noi ca tine vrem sa fimSmile)
gluma.
Nu serios...nu e nevoie se pleci :-??
si eu am fost luata peste picior cand au vazut altii ca am admin, dar de asta nu mai pot eu Smile).
nu`i nevoie sa te superi asa tare wakkk. iti dau o ceapa ca sa iti treaca Big Grin.

sper sa ne vedem pe serv Wink.
Wakkk, sa-ti dau doua palme sa te trezesti, nu fi copil... stiu ca poti.
Te astept pe server.
Ps. Fii barbat !!!
cred ca imperintenta nu`si are limite . deja mi se face greatsa . mai bine nu mai zic nimic
da-mi postul unde ai anuntat ca nu mai poti juca de pe steam si ma mai gandesc daca nu-ti scot adminul
deci
mi-a zis mie ca nu poate juca de pe steam , si i-am zis ca nu are voie sa joace cu numele de admin/slot fara steam , iar daca a facut asta , atunci ii dam removed !

PA