CS.U-S.RO

Full Version: Ce loc va lua Romania la Euro 2008?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Eu cred ca vom lua 1 punct cu Franta si 3 cu Olanda si ne calificam Big Grin
bai dar pesimisti mai sunteti :lol:
vom fi in primele 16 echipe din Europa !
dj Wrote:vom fi in primele 16 echipe din Europa !


imi place cum gandesti Big Grin
am votat ca luam locul 1 .....suntem prea buni ca sa il pierdem =))))

Guest

da cum.. ultima din klasament Smile)
eu am pus 4.. romanii is tare increzatori si cand ajung fatza'n fatza cu adversarii se pierd 8-|
nu stiu dak o sa piarda vreun meci in grupa:X Tongue Big Grin sper sa nuTongue
nici o sansa Romania , va pierde cu cel putin 2 goluri diferenta meciurile din grupa !
in caz contrar , castigam turneul !
dj Wrote:nici o sansa Romania , va pierde cu cel putin 2 goluri diferenta meciurile din grupa !
in caz contrar , castigam turneul !


in cazul asta zuzu o sa se imbogateasca cu cateva milioane! ce-mi plac pariurile astea .. daca pierde echipa cu care tin ..castig bani ..,si daca nu pierde ..pierd eu banii pariati dar tot o sa fiu bucuros ca echipa favorita castiga (sau face egal) Wink)
eu cred ca o sa fim surpriza ---cu o singura conditie ---mutu sau dica sa fie in forma buna---si presimt eu ca dica, goian etc. (stelele) vor lupta ca sa iasa in fata sa plece la o echipa mare din europa ---probabil o sa facem 1 egal cu franta unul cu italia si batem olanda iar ... eu as spera si la o victorie cu italia..dar ne trebuie o zi buna....f buna....oricum in fotbal totul e posibil Wink
dada .. degeaba ai 2 buni intr-o echipa si restu de 2 bani ( comarativ cu jucatorii celorlalte echipa din grupa) ... mai da nicolitza un autogol ceva si e numa bine! parca vad ca in primul meci cu franta .. prin minutul 20 -30 Franta conduce cu 2-0! Eu sunt stelist , dar nu poti baga in echipa unu ca nicolitza care fuge ca proostalaul tot meciu , dica nu mai are nici o treaba cu fotbalul de vreo juma de an .. numa se tot stramba pe teren , marica si marius nicolae doi atacanti care o inscris mai putine goluri la echipele care joaca decat Goian la Steaua , Goian care daca nu ia un cartonas rosu in alea 3 partide io stau in cap cu mainile in buzunar , nu poti sa iei jucatorii dastia in lot si sa lasi acasa un Bratu , Danciulescu, Ogararu ,Trica.. doar ca antrenorul are niste ambitii prostesti ! Eu nu visez ca o sa castigam grupa sau ceva de genu .. eu vreau doar sa nu ne facem de ras ... + ca arbitrii o sa ne toaca ! oricum Hai Romania!
si io is stelist dar ai mare dreptate zuzu.......oricum sper sa facem macar meciuri bune dak nu batem Wink .....
Treaba voassta ., io cred k ROMANIA nu va pierde nici un meci un grupe(optimist nu?:SmileSmileSmile)Wink
Primul punct.... eu zic ca, clasamentul final va fi

1.Olanda
2-3.Franta
Romania
4.Italia

Ori Franta ori Romania... vom vedea
io zic ca Italia o sa ne bata! isi joaca ultima sansa!
Pages: 1 2 3