CS.U-S.RO

Full Version: Iesire 21.11.2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
nu e nevoie, daca aduc eu.
eu vin cu camera foto de la telefon Smile))
a fost nice Big Grin..k nu m-am integrat chiar de tot in grup.. de vina a fost pretena..dar bine ca am fost si am mai vb una alta Big GrinBig Grin ..pozele urmeaza sa le incarc repede Big GrinBig Grin
Eu m-am simtit cel mai bine :lol: am facut de toate pentru toti
Ai incercat tu sa ma imiti oleaca dar nu prea ti-a iesit :lol: :lol: tot eu am fost miezu :mrgreen: :mrgreen:
SEX
amandoi ati fost prastie nu va mai certati degeaba.Oricum nu cred ca mai avem intrare si a 2 a oara acolo Smile))
Ei nu , asta nu a fost nimic pe langa ce fac alti petrecareti acolo seara de seara , is invatati ei cu dinastea :lol:
eiha.ro
verde Wrote:Ei nu , asta nu a fost nimic pe langa ce fac alti petrecareti acolo seara de seara , is invatati ei cu dinastea :lol:
dc n-ai spus asa.eu am incercat sa par cat de cat finutz.daca stiam asta ma suiam pe bar!
Inseamna ca petrecerea a inceput dupa plecarea mea.. Confusedhock: :lol: :lol: :lol: Care s-a mai imbatat inafara de Verde si Wakk ? Smile)))
Si lorri =))
Smile)) Pe mese nu s-a dansat ?

P.S : Postati pozele fotografilor Smile)
caloriile din bere...
cele de la rox le am eu maine ca ii merge greu netu ei de grota!


Razerica tata, da-i 130 si scoate pozele :lol:
darkclan Wrote:Inseamna ca petrecerea a inceput dupa plecarea mea.. Confusedhock: :lol: :lol: :lol: Care s-a mai imbatat inafara de Verde si Wakk ? Smile)))


Sictir ma ca nu eram beat=)))


Eu unu m-am simtit bine, 8) scuze celor care s-au suparat pe mine ca s-a facut misto pe seama lor
Pages: 1 2 3 4 5 6 7