CS.U-S.RO

Full Version: Ce ai face doar cu 50 de lei ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Mi-as cumpara o lesa noua la catelusa d'aia smechera care se strange si o zgarda mai faina.
i-as bea cu LOL :lol: :lol: :lol: :lol:
i`as pune in buzunar
STEAM
toti sunteti cu prafurile`n pl.m de kopkii pr.osti....de a`ti sti ca trageti numai sare de baie , otrava de sobolani si DTT.....
as cumpara un buchet de flori pt orietena si de restu niste prezervative la bucata Smile)
as merge la majoratu` de vinerea asta
danutzZ Wrote:toti sunteti cu prafurile`n pl.m de kopkii pr.osti....de a`ti sti ca trageti numai sare de baie , otrava de sobolani si DTT.....
DDT nu DTT. de ce toate babele zic DTT?
DDT=DicloroDifenilTricloretan = un pesticid sintetic Smile Oricum nu esti singurul cu aceasta greseala, daca o sa cauti pe net o sa gasesti multe discutii unde se sparg toti in pareri si zic DTT :|

stiu ca e offtopic, dar sa tot faci offtopicuri educationale Smile. Si dupa offtopicul asta nu incercati sa invatati pe altii pt ca au atat de mult implementat in creieri DTT ca o sa rada de voi cand o sa ziceti ca: "nu e corect, ci DDT e corect!"
danutzZ Wrote:toti sunteti cu prafurile`n pl.m de kopkii pr.osti....de a`ti sti ca trageti numai sare de baie , otrava de sobolani si DTT.....


sa iti dau jos, ca eu nu le folosesc :lol:
in fine...eu`s nu`s la masterat si doctorat la chimie.... :lol: :lol: :lol:

mai zi`le baietilor ce contine prostia aia de substanta....sa fumeze si sa traga pe nas cu mai mult gust


we daca vrei iarba naturala va aduc eu din Moldova :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
daca vreti iarba naturala, gasiti pe malul bahluiului si va dau eu de 50 de lei un sac Wink
mi-as cumpara doua cutii de bani
bautura bautura si maneeeeleee Smile)) jking
M-as urca in primu tren Idea
Un mic cadou prietenii mele :oops:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7