Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce ai face doar cu 50 de lei ?
#16
Mi-as cumpara o lesa noua la catelusa d'aia smechera care se strange si o zgarda mai faina.
[Image: salam.png] CS.U-S.RO
Reply
#17
i-as bea cu LOL :lol: :lol: :lol: :lol:
i`m kido
Reply
#18
i`as pune in buzunar
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#19
STEAM
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#20
toti sunteti cu prafurile`n pl.m de kopkii pr.osti....de a`ti sti ca trageti numai sare de baie , otrava de sobolani si DTT.....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#21
as cumpara un buchet de flori pt orietena si de restu niste prezervative la bucata Smile)
Reply
#22
as merge la majoratu` de vinerea asta
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#23
danutzZ Wrote:toti sunteti cu prafurile`n pl.m de kopkii pr.osti....de a`ti sti ca trageti numai sare de baie , otrava de sobolani si DTT.....
DDT nu DTT. de ce toate babele zic DTT?
DDT=DicloroDifenilTricloretan = un pesticid sintetic Smile Oricum nu esti singurul cu aceasta greseala, daca o sa cauti pe net o sa gasesti multe discutii unde se sparg toti in pareri si zic DTT :|

stiu ca e offtopic, dar sa tot faci offtopicuri educationale Smile. Si dupa offtopicul asta nu incercati sa invatati pe altii pt ca au atat de mult implementat in creieri DTT ca o sa rada de voi cand o sa ziceti ca: "nu e corect, ci DDT e corect!"
Reply
#24
danutzZ Wrote:toti sunteti cu prafurile`n pl.m de kopkii pr.osti....de a`ti sti ca trageti numai sare de baie , otrava de sobolani si DTT.....


sa iti dau jos, ca eu nu le folosesc :lol:
Reply
#25
in fine...eu`s nu`s la masterat si doctorat la chimie.... :lol: :lol: :lol:

mai zi`le baietilor ce contine prostia aia de substanta....sa fumeze si sa traga pe nas cu mai mult gust


we daca vrei iarba naturala va aduc eu din Moldova :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#26
daca vreti iarba naturala, gasiti pe malul bahluiului si va dau eu de 50 de lei un sac Wink
Reply
#27
mi-as cumpara doua cutii de bani
Reply
#28
bautura bautura si maneeeeleee Smile)) jking
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#29
M-as urca in primu tren Idea
Screw you guys, I'm going home!
Reply
#30
Un mic cadou prietenii mele :oops:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)