CS.U-S.RO

Full Version: la cules ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
playa, ACASA = lacules ? Smile, tu crezi ca aproape toata lumea in general copii care pleaca in spania se duclacules ? =)) GRESIT !!!, daca tu la 17 ani munceai asta e, mai greseste lumea, pa

Guest

doamne credeam ca nu mai pleci odata Smile) ...n-am nimic cu tine pustiule Wink
LoL, la anu revin in vacanta Smile) deci scapi pe perioade Big Grin
nu vroiam sa te atac chiar in halul asta, dar daca ai facut un topic pentru asa ceva...clar :lol: scuze ca te-am atacat chiar asa de tare. Ce scoala faci in Spania?
de cules.. apoi devine culegator cu acte in regula =)
maf1 Wrote:playa, ACASA = lacules ? Smile, tu crezi ca aproape toata lumea in general copii care pleaca in spania se duclacules ? =)) GRESIT !!!, daca tu la 17 ani munceai asta e, mai greseste lumea, pa


sa inteleg ca din ce-ai zis mai sus rezulta faptul ca a munci la 17 ani este o rusine.. nu? Da ti 2 palme ca sa ti revii ca dupa iti intra fitzele de spania in cap !
manutza in locul tau as invata limba romaneasca :lol: si bogdanel .. nu e o rusine sa muncesti la 17 ani, depinde unde Wink... si mi-am dat 2 palme + 1 extra ... multumit ?
maf1 Wrote:manutza in locul tau as invata limba romaneasca :lol: si bogdanel .. nu e o rusine sa muncesti la 17 ani, depinde unde Wink... si mi-am dat 2 palme + 1 extra ... multumit ?
nu ne-ai spus ce scoala faci in spania
Fii sigur ca tu ca roman in Spania nu vei fi privit altfel decat restul si poti sa fii cel mai destept,nu vei ajunge niciodata peste unul de-al lor!Bafta
mie'mi plac capsunile.

[topic aiurea, post pe masura!]
mai bn te duceai in scotia la cules de capsuni Smile) .. acolo scoteai lire nu euro Wink
bafta la cules micule razboinic >Big Grin< !

la anu vii cu capsuni la noi Big Grin
1: cred ca stiu cu cel putin cu 100 % mai bine limba romana decat tineWink)

bafta!
bravo, esti jight

PD: scoala normala ...
maf1 Wrote:bravo, esti jight

PD: scoala normala ...


WAI N`AI PLECAT? :lol:
Pages: 1 2