Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
la cules ?
#1
playa, ACASA = lacules ? Smile, tu crezi ca aproape toata lumea in general copii care pleaca in spania se duclacules ? =)) GRESIT !!!, daca tu la 17 ani munceai asta e, mai greseste lumea, pa
#2
doamne credeam ca nu mai pleci odata Smile) ...n-am nimic cu tine pustiule Wink
#3
LoL, la anu revin in vacanta Smile) deci scapi pe perioade Big Grin
#4
nu vroiam sa te atac chiar in halul asta, dar daca ai facut un topic pentru asa ceva...clar :lol: scuze ca te-am atacat chiar asa de tare. Ce scoala faci in Spania?
#5
de cules.. apoi devine culegator cu acte in regula =)
#6
maf1 Wrote:playa, ACASA = lacules ? Smile, tu crezi ca aproape toata lumea in general copii care pleaca in spania se duclacules ? =)) GRESIT !!!, daca tu la 17 ani munceai asta e, mai greseste lumea, pa


sa inteleg ca din ce-ai zis mai sus rezulta faptul ca a munci la 17 ani este o rusine.. nu? Da ti 2 palme ca sa ti revii ca dupa iti intra fitzele de spania in cap !

#7
manutza in locul tau as invata limba romaneasca :lol: si bogdanel .. nu e o rusine sa muncesti la 17 ani, depinde unde Wink... si mi-am dat 2 palme + 1 extra ... multumit ?
#8
maf1 Wrote:manutza in locul tau as invata limba romaneasca :lol: si bogdanel .. nu e o rusine sa muncesti la 17 ani, depinde unde Wink... si mi-am dat 2 palme + 1 extra ... multumit ?
nu ne-ai spus ce scoala faci in spania
#9
Fii sigur ca tu ca roman in Spania nu vei fi privit altfel decat restul si poti sa fii cel mai destept,nu vei ajunge niciodata peste unul de-al lor!Bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#10
mie'mi plac capsunile.

[topic aiurea, post pe masura!]
YES, OH MY GOD
#11
mai bn te duceai in scotia la cules de capsuni Smile) .. acolo scoteai lire nu euro Wink
#12
bafta la cules micule razboinic >Big Grin< !

la anu vii cu capsuni la noi Big Grin
#13
1: cred ca stiu cu cel putin cu 100 % mai bine limba romana decat tineWink)

bafta!
#14
bravo, esti jight

PD: scoala normala ...
#15
maf1 Wrote:bravo, esti jight

PD: scoala normala ...


WAI N`AI PLECAT? :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)