CS.U-S.RO

Full Version: fotbal 15 august 2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
asa cum a zis si wakkk..a ramas sa ne vedem azi la palat la ora 5. fiecare sa vina cu cate 5 lei pentru gaz Big Grin
super fain chiar . sa speram ca vor mai fi astfel de iesiri . pacat ca nu au venit toti care au zis ca vor veni . promit ca data viitoare voi cadea altfel :lol: :lol: :lol:

pozele ce le-am facut, le voi posta maine...am luat-o cu 2 beri, deci voi iesi la altele Confusedhock:
deci nu mai are rost sa mai comentam Smile) burlaku omul meciului ...

Darkclan baiatu din matrix (2 picioare stangi) Smile))
a fost frumos...pacat de mana si de coastele meleWink)
lasa bre k trece..ia si bea un rachiu si nu le mai simti Smile)
as promised, the pics :

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.4shared.com/file/kAlGe3-R/poze_fotbal.html">http://www.4shared.com/file/kAlGe3-R/poze_fotbal.html</a><!-- m -->

[Image: fotbal.jpg]

scz pentru cei carora nu le-am scris numele, dar nu il stiu, poate i-am vaz pe svr.. insa nu imi aduc aminte.
Wahahahahahhaahhaha, darkclan a fost NO1 cazatura aia a reinventat fotbalu =)))))))))))))))))))))))))) , in rest s.a jucat frumos ,dar parca tot frumos era sa fim mai multi :mrgreen:
multumim Alex de poze . aia a fost cazatura stil Ronaldo :lol: :lol: :lol: is tot juchit :lol: :lol: :lol:
darkclan Wrote:multumim Alex de poze . aia a fost cazatura stil Ronaldo :lol: :lol: :lol: is tot juchit :lol: :lol: :lol:


Ce ronaldo?=))) aia a fost darkclan style :> parca vroiai sa musti mingea=))
am dat gol ! :lol:
da intradevar ..dar tot tu ai ratat din 30 cm cu poarta libera Smile)))PS:poarta de 7-8 m Smile)

va mai asteptam Big Grin
A fost chiar ok , au fost de toate Smile) .. goluri , scheme , ratari etc.
Cazatura lui Darkclan a fost prea superba ... Nu am mai vazut schema aia
@ P.S: wakkK tu ai fost cel mai uscat dintre toti
da bine imi mai sta in buburuza :mrgreen:

[Image: getimagejh.jpg]
:lol: golanule..da ci intr-un traktor nu ti-ar placea???? Smile)
Pages: 1 2 3 4 5 6