CS.U-S.RO

Full Version: fotbal 15 august 2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
wakkkK Wrote:razerica tata ,esti un geniu



+ wakkK clar , :lol: :lol: aduc eu minge daca va trebuie


Le : Ma gandeam sa facem o partida u-s(raducaneniu) vs u-s( iasi) ar fi mai interesant 7-8 oameni sau chiar 11 la 11


n-are rost.. ca o luati de va vine sa plangeti de ciuda dupa..
e o treaba si asta wakkk Big GrinBig Grin
C.Bogdanel Wrote:
wakkkK Wrote:razerica tata ,esti un geniu



+ wakkK clar , :lol: :lol: aduc eu minge daca va trebuie


Le : Ma gandeam sa facem o partida u-s(raducaneniu) vs u-s( iasi) ar fi mai interesant 7-8 oameni sau chiar 11 la 11


n-are rost.. ca o luati de va vine sa plangeti de ciuda dupa..



Nu cred bogdanel :mrgreen: meci deschis pentru champions league
eu, bog, dark si ink vreo 5 din rad tindem spre castigarea raducaneniului. is buni de nebuni aia din capitala iasuluiSmile))
vreau si eu :roll:
pai bagate pe listaBig Grin
sss e oficial pe lista :lol:
10.sss
careva sa il traga pe bodu de urechi sa vina si el Wink

BINENTELES CA II ASTEPTAM pe mai marii serverului sa vina si ei (cata, dj, danutza Big Grin )

Guest

Nu e mai bine sa ne strangem 22 ? dam 11 pe 11 ca e cam mare pentru 7 pe 7. Daca mai trebuie ne combinam noi. Eu de ex pot sa mai strang, sau poate mai sunt pe acolo prin rad. Wink



//Bodu e in italy.
Si eu as putea aduce 2 3 oameni Big Grin dar parca tot mai uns ar fi un u-s'isti din iasi vs u-s'istii din raducaneni ca na ne cunoastem mai o gluma mai alta :lol:
daca ati amana pe sapt viitoare ar fi parfum. ar veni si cei din botosani Smile
daca fac aia din rad echipaj.. o luati de va vine sa fugiti in lumea voastra.. sunt si porti mici pt meci 6vs 6 :lol:
C.Bogdanel Wrote:daca fac aia din rad echipaj.. o luati de va vine sa fugiti in lumea voastra.. sunt si porti mici pt meci 6vs 6 :lol:



Cei care joaca pe U-S nu tot satu , ca asa imi aduc si eu baieti care stiu fotbal :lol:

+ eu..
Pages: 1 2 3 4 5 6