CS.U-S.RO

Full Version: Adminul preferat :D
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
care este adminul vostru preferat? :oops: :oops:


NU AVETZI VOIE SA VA AUTOVOTATZI
:!:


Big Grin Big Grin Big Grin

I-am postat pe cei care stau mai des pe serv Tongue
am citit prea tarziu :lol: recunosc ca m-am autovotat... bn adminul meu favorit e ,,mai multi" adica nu am unul preferat :|
vaii ce inganfat =))....glum Tongue

probabil k ai si poster cu tine pe peretzi =))...Tongue
m-am mai gandit si dupa ,,multe gandiri" am zis ca adminul meu preferat este zuzu... deoarece este fara sentimente (la cs bineinteles)... shi s-a dovedit asta de multe ori
bine dar tot nu se poate spune unul singur.. ca si playa si dj si mihai si toti sunt admini buni... nu cred ca poti avea un admin preferat.. cel putin eu.
sa vad eu care mai voteaza aici in afara de admini Smile)

Guest

preferatul meu admin este ,,zuzu" pt ca ii cinstit p serv stie sa faca ordine stie sa foloseasca adminu cum treb kd ii el nu sunt codati nu sunt jucatori cu lag nu se vb vulgar . si sa nu aveti parere rea despre el k ii un om bun si de treaba si de cuvant numa la uni nu prea le place dar mie da ka ii cistit si dupaia ii MIHAI ,DJ PLAYA si mai lasati rautatea si mai zice un om bun ,,gandeste la rece nu la nervi "asa ca ganditiva inainte sa vb ca dupaia va pare rau va zic io din gres mele papa

Guest

eu am pus playa..
vorba lui : eXe taci.. si in +
SCURT SI LA SUBIECT Big Grin
eu am pus dj !
ai inceput sa prinzi simtul umorului -k^

Guest

eee.. incet incet :p
se obijnuieste omu Wink)
exe imi place ce scrie sub numele tau

-k^
NOOB


=))Smile)=))

Guest

de ce sunt singurul care a pus Mihai?Mie personal mi se pare cel mai matur...avand in vedere ca vorbim despre un joc (nu luam in seama varsta).ca nu are timp sa stea cu noi,e ok...trebuie sa intelegem ca sunt si alte prioritati...dar cand o face...o face cu placere si pt asta il admir.tot respectul

Guest

parerea mea, zuzulau Big Grin
da zuzu


cel mai dracu admin dp srv Smile))



are cu ce se mandri :lol:

Guest

d m XxX Wrote:exe imi place ce scrie sub numele tau

-k^
NOOB


=))Smile)=))

da cn o baga in seama :-".. opera lui zuzu sau dj :-"
Pages: 1 2 3