CS.U-S.RO

Full Version: Iesire cu bicicleta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Eu sunt sunt amator de bicla. am de la 5 ani si imi place la nebunie. asa ca m-am gandit sa deschid un topic in care sa propun o iesire cu bicla Big Grin . se baga careva??? plimbarea se face prin orasul Iasi, gen copou sa vedem mizdulice, dacia sa vedem tiganei, tatarasi sa vedem ciricu'si poate o fuga si pana la aeroport Big Grin
o iesire in grup presupune si o imbracaminte corespunzatoare (casca , vesta ..) nu-i asA?
daca cineva imi imprumuta o bicicleta ies cu cea mai mare placere. propun o iesire de 30 de kilometri . iesim pe la agronomie.. continuam pe drumul ala , trecem de breazu, ajungem la un moment dat sa facem stanga spre bogonos, si tinem drumul pana la iesire pe Europeana, la intrare in Letcani. De-acolo, usor usor spre casa. Traseu facut in 3 ore, peste 30 de kilometri de pedala. drum lejer, necirculat. mai periculos pe europeana, dar e ok, strada lata, mergem pe margine.
ikks, am in pod la bunicu' 2 biciclete Big Grin un pegas si o ucraina :lol: :lol: :lol: :lol: care o vrei?
cam aceeasi problema si la mine ca si la ix
ucraina sa ajunga la mine. are raport puterii mai mic .. mai greu la deal, dar mai usor la drum intins. de unde o culeg Smile)?