Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iesire cu bicicleta
#1
Eu sunt sunt amator de bicla. am de la 5 ani si imi place la nebunie. asa ca m-am gandit sa deschid un topic in care sa propun o iesire cu bicla Big Grin . se baga careva??? plimbarea se face prin orasul Iasi, gen copou sa vedem mizdulice, dacia sa vedem tiganei, tatarasi sa vedem ciricu'si poate o fuga si pana la aeroport Big Grin
#2
o iesire in grup presupune si o imbracaminte corespunzatoare (casca , vesta ..) nu-i asA?
#3
daca cineva imi imprumuta o bicicleta ies cu cea mai mare placere. propun o iesire de 30 de kilometri . iesim pe la agronomie.. continuam pe drumul ala , trecem de breazu, ajungem la un moment dat sa facem stanga spre bogonos, si tinem drumul pana la iesire pe Europeana, la intrare in Letcani. De-acolo, usor usor spre casa. Traseu facut in 3 ore, peste 30 de kilometri de pedala. drum lejer, necirculat. mai periculos pe europeana, dar e ok, strada lata, mergem pe margine.
#4
ikks, am in pod la bunicu' 2 biciclete Big Grin un pegas si o ucraina :lol: :lol: :lol: :lol: care o vrei?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
cam aceeasi problema si la mine ca si la ix
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
ucraina sa ajunga la mine. are raport puterii mai mic .. mai greu la deal, dar mai usor la drum intins. de unde o culeg Smile)?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)