CS.U-S.RO

Full Version: Reclamatie Zuzu / Destroy Degeaba
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
A doua oara cand primesc destroy de aiurea
pozele facute de Adminul burlaku:

[Image: dekabul320000u.png]


[Image: dekabul320002p.png]
[Image: dekabul320001x.png]
(nici nu am apucat sa le dau)

Poza de la destroy
[Image: dekabul320003z.png]

[Image: dekabul320003b.png]
poti sa-mi pui 1000 de poze , ai silent aim 100 la 100 , au fost martori mai multi , eq , savi etc .. de la mine si nu numai ai destroy nonstop cand te prind pe server. salut.
silent aim de pe steam? ce le ai..
crezi ca daca vi cu toate vrajelile de steam crackuit impresionezi pe cineva? Si vezi ca pozele ce leai dat ieri cica nu is in regula .
ce id de steam ai ?

Guest

Magnus! Ai un buton in dreapta sus. Foloseste-l. Nu trebuie mai multe comentarii, sarea tinta in "enspe" locuri.Pentru cultura ta generala, au fost prinsi baieti in pgl b1 cu wall pe steam. Te salut din mers !


//la cate coduri sunt in ziua de azi nici nu ma mir !
la steam , playerii se vad altfel ! asa stiu eu ,.. nu ?
adevaru ca e sunteti toti o apa si un pamant ,pacat de voi.
intra pe steam dj(ionut) si vei vedea ce id am,si ce steam crakuit am =)).
dj Wrote:la steam , playerii se vad altfel ! asa stiu eu ,.. nu ?

normal ca da,da eu am primit destroy inainte sa dau pozele,de unde atata verificare
eram multi admini on si toti am tras aceasta concluzie. daca suntem toti o apa si un pamant cauta alt server Smile
miroase a jst
dap
Zuzu Wrote:miroase a jst

daca ai steam intra pe el dami id,si vei vedea cine sunt si te vei convinge daca am steam-ul crakuit sau nu
ma baga si pe mine cineva in seama?,vreau id de steam a unui administrator/owner sa va dovedesc la toti ca joc de pe steam si fara cod
gasesti adresele noastre de steam pe forum , in caz ca vei vrea sa verifici !
Pages: 1 2