Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie Zuzu / Destroy Degeaba
#1
A doua oara cand primesc destroy de aiurea
pozele facute de Adminul burlaku:

[Image: dekabul320000u.png]


[Image: dekabul320002p.png]
[Image: dekabul320001x.png]
(nici nu am apucat sa le dau)

Poza de la destroy
[Image: dekabul320003z.png]

[Image: dekabul320003b.png]
#2
poti sa-mi pui 1000 de poze , ai silent aim 100 la 100 , au fost martori mai multi , eq , savi etc .. de la mine si nu numai ai destroy nonstop cand te prind pe server. salut.
#3
silent aim de pe steam? ce le ai..
#4
crezi ca daca vi cu toate vrajelile de steam crackuit impresionezi pe cineva? Si vezi ca pozele ce leai dat ieri cica nu is in regula .
#5
ce id de steam ai ?
#6
Magnus! Ai un buton in dreapta sus. Foloseste-l. Nu trebuie mai multe comentarii, sarea tinta in "enspe" locuri.Pentru cultura ta generala, au fost prinsi baieti in pgl b1 cu wall pe steam. Te salut din mers !


//la cate coduri sunt in ziua de azi nici nu ma mir !
#7
la steam , playerii se vad altfel ! asa stiu eu ,.. nu ?
#8
adevaru ca e sunteti toti o apa si un pamant ,pacat de voi.
intra pe steam dj(ionut) si vei vedea ce id am,si ce steam crakuit am =)).
#9
dj Wrote:la steam , playerii se vad altfel ! asa stiu eu ,.. nu ?

normal ca da,da eu am primit destroy inainte sa dau pozele,de unde atata verificare
#10
eram multi admini on si toti am tras aceasta concluzie. daca suntem toti o apa si un pamant cauta alt server Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#11
miroase a jst
#12
dap
#13
Zuzu Wrote:miroase a jst

daca ai steam intra pe el dami id,si vei vedea cine sunt si te vei convinge daca am steam-ul crakuit sau nu
#14
ma baga si pe mine cineva in seama?,vreau id de steam a unui administrator/owner sa va dovedesc la toti ca joc de pe steam si fara cod
#15
gasesti adresele noastre de steam pe forum , in caz ca vei vrea sa verifici !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)