CS.U-S.RO

Full Version: reclamatie RECLAM
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

ma zuzu fara supaare sun mq usa il reclam pe adminul darcklan but ca imi da executabil fara sami faca p[oze cum vine treaba asta daca nu se rezolva treaba asta cu el flodez serveru fara suparare zuzu te cred ca e servaru tau da asa nu se mai poate te rog frumos ia masuri.Cu tot respectu jucatoru mq usa team salutat :oops: :oops:
=))) =)))...Ma facut sa rad pustiu asta..Da..Deci gogule uite cum sta treaba
1.exec nu iei degeaba de la un admin ca asa sa trezit el
2.se scrie flood cu 2 de "o"
3.sa poti face flood pe un sv iti trebuie de 2 ori banda respectivul server ,sa poti trimite multe pachete.
4.tu cum esti un tanc de copchil cu net de la vecinu na`i sa poti sa floodezi nici un server de radio
si5.pentru flood iti trebuie sv de linux nu programe de pe google.asa ca cine ti`a zis tie de flood e probabil tot un tanc ca tine.
parerea mea : duceti`va amandoi pe alte servere ( sunt destule) si nu ne ameninta pe noi cu floodu ca nu avem nici unu de aici 2 ani
jsT- Wrote:=))) =)))...Ma facut sa rad pustiu asta..Da..Deci gogule uite cum sta treaba
1.exec nu iei degeaba de la un admin ca asa sa trezit el
2.se scrie flood cu 2 de "o"
3.sa poti face flood pe un sv iti trebuie de 2 ori banda respectivul server ,sa poti trimite multe pachete.
4.tu cum esti un tanc de copchil cu net de la vecinu na`i sa poti sa floodezi nici un server de radio
si5.pentru flood iti trebuie sv de linux nu programe de pe google.asa ca cine ti`a zis tie de flood e probabil tot un tanc ca tine.
parerea mea : duceti`va amandoi pe alte servere ( sunt destule) si nu ne ameninta pe noi cu floodu ca nu avem nici unu de aici 2 ani


Smile))))))
nu stiu cand am zis eu ca e serverul meu , nu stiu cand am avut eu o conversatie cu tine , nu am id-ul tau , nu te cunosc , si in ultimele 3 zile nu stiu daca am jucat 10 minute cs , deci in concluzie nu mai folosi numele meu aiurea!
Goemon uite cum sta treaba: :arrow:
1.Din cate vad esti aproximativ analfabet Confusedhock:
2.Tine reclamatiile pt. tine si "prietenii" tai, mari jucatori de cs :oops:
3.Am sa fac tot posibilul sa te lasi de cs ! (asta din ambitie de a rezolva problemele altfel nu prin reclamatii pe forum ) :twisted:
4.Daca ai citit si tu pe "gugle" cateva metode de a face flood pe un server de cs crezi ca poti pune si in aplicare ? :lol: :lol:
5.Vrei sa te tii de cs pe U-S ? :? Foarte bine, Big Grin nu te da important mai mult decat crezi ca esti ! Smile
6.Daca intradevar ai luat exec de la mine, ai luat cu un anumit motiv bine intemeiat ! :!: :!: Smile
7.Sper sa fie pentru prima si ultima data cand te vad pe forum cu plangeri la adresa mea :!: ! ( boarfele se spala in familie nu in public Smile )

Tongue Tongue
geo...esti pokerist?...eu as zice bluf Big Grin

dark...doar k info...exec se da doar la codati [si atat]

nu cred k mai are rost sa continuati discutia...geo...veziti tu frumos de treaba ta...k ai multi ani de invatzat pana o sa ai tu cunostiintele necesare pt a flooda un server [cum zice jst, pt inceput iti trebe cunostiinte in linux dupaia resurse] asa k lao balta

topic closed