Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie RECLAM
#1
ma zuzu fara supaare sun mq usa il reclam pe adminul darcklan but ca imi da executabil fara sami faca p[oze cum vine treaba asta daca nu se rezolva treaba asta cu el flodez serveru fara suparare zuzu te cred ca e servaru tau da asa nu se mai poate te rog frumos ia masuri.Cu tot respectu jucatoru mq usa team salutat :oops: :oops:
#2
=))) =)))...Ma facut sa rad pustiu asta..Da..Deci gogule uite cum sta treaba
1.exec nu iei degeaba de la un admin ca asa sa trezit el
2.se scrie flood cu 2 de "o"
3.sa poti face flood pe un sv iti trebuie de 2 ori banda respectivul server ,sa poti trimite multe pachete.
4.tu cum esti un tanc de copchil cu net de la vecinu na`i sa poti sa floodezi nici un server de radio
si5.pentru flood iti trebuie sv de linux nu programe de pe google.asa ca cine ti`a zis tie de flood e probabil tot un tanc ca tine.
parerea mea : duceti`va amandoi pe alte servere ( sunt destule) si nu ne ameninta pe noi cu floodu ca nu avem nici unu de aici 2 ani
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#3
jsT- Wrote:=))) =)))...Ma facut sa rad pustiu asta..Da..Deci gogule uite cum sta treaba
1.exec nu iei degeaba de la un admin ca asa sa trezit el
2.se scrie flood cu 2 de "o"
3.sa poti face flood pe un sv iti trebuie de 2 ori banda respectivul server ,sa poti trimite multe pachete.
4.tu cum esti un tanc de copchil cu net de la vecinu na`i sa poti sa floodezi nici un server de radio
si5.pentru flood iti trebuie sv de linux nu programe de pe google.asa ca cine ti`a zis tie de flood e probabil tot un tanc ca tine.
parerea mea : duceti`va amandoi pe alte servere ( sunt destule) si nu ne ameninta pe noi cu floodu ca nu avem nici unu de aici 2 ani


Smile))))))
#4
nu stiu cand am zis eu ca e serverul meu , nu stiu cand am avut eu o conversatie cu tine , nu am id-ul tau , nu te cunosc , si in ultimele 3 zile nu stiu daca am jucat 10 minute cs , deci in concluzie nu mai folosi numele meu aiurea!
#5
Goemon uite cum sta treaba: :arrow:
1.Din cate vad esti aproximativ analfabet Confusedhock:
2.Tine reclamatiile pt. tine si "prietenii" tai, mari jucatori de cs :oops:
3.Am sa fac tot posibilul sa te lasi de cs ! (asta din ambitie de a rezolva problemele altfel nu prin reclamatii pe forum ) :twisted:
4.Daca ai citit si tu pe "gugle" cateva metode de a face flood pe un server de cs crezi ca poti pune si in aplicare ? :lol: :lol:
5.Vrei sa te tii de cs pe U-S ? :? Foarte bine, Big Grin nu te da important mai mult decat crezi ca esti ! Smile
6.Daca intradevar ai luat exec de la mine, ai luat cu un anumit motiv bine intemeiat ! :!: :!: Smile
7.Sper sa fie pentru prima si ultima data cand te vad pe forum cu plangeri la adresa mea :!: ! ( boarfele se spala in familie nu in public Smile )

Tongue Tongue
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
geo...esti pokerist?...eu as zice bluf Big Grin

dark...doar k info...exec se da doar la codati [si atat]

nu cred k mai are rost sa continuati discutia...geo...veziti tu frumos de treaba ta...k ai multi ani de invatzat pana o sa ai tu cunostiintele necesare pt a flooda un server [cum zice jst, pt inceput iti trebe cunostiinte in linux dupaia resurse] asa k lao balta

topic closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)