Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zuzu ... citeste aici ...
#16
mai zuzule ... ia chiar te rog sa`mi amintesti .. cu ce te`am jignit ???
#17
SankY Wrote:zuzu :-j nu ca sunt prieten cu el ..faza este ca eram pe server atunci si am vazut cum l`ai umilit ..sa dai kickuri consecutive e chiar nesimtire.
oricum laso balta..cu tine nu se poate ajunge la niciun consens..

daca nu esti prieten cu el atunci ce te intereseaza ce iam dat eu? .. aiurea ... umilit? frumos cuvant ... da ca io vb ceva serios cu el si el ma ia la misto aia ce e .. si repet tu nu vezi ce am vb eu cu el ..deci nu vad care e problema ta .. si inca ceva nu esti admin si nu ai ce posta aici la topicul asrta ..dute la coltul vesel sau la discutii libere si scrie povesti despre umilinte si ce vrei tu .. inca un post aici si ai ban!


@evolve ... nui faza de ban ca nu ii dadeam ban la dadley ( apropo nu am mai dat ban pe server de peste 3 saptamani ) , e faza ca ma jigneste sau ma ia la misto cand eu vorbesc ceva serios cu el si asta ma deranjeaza.
#18
zuzuuu te mai rog odata sa`mi amintesti ku ce te`am jignitt ????????????
#19
deci voi chiar vad ca nu ma lasati sa ma bag la un film sau la ceva .... Dadley ... esti un admin cu care nu am nici o treaba .. si la care i-am spus azi ca ce bine joci de cand ai admin ... nu te-am acuzat de cod .. nici n-am pomenit de asa ceva .. doar tu te-ai apucat sa ma faci invidios ... acuma cateva luni un player care avea numele asemanator ca al tau ..adica literele numelui despartite cu space ..i-am facut poze cu faza cu ghilimelele .. si nu o mers ..si deaia ti-am zis frumos pe chat ca la conferinta sa vorbesti sa iti schimbi numele de admin pt am crezut ca nici acum nu merge comanda de facut poze cu " .. si tu incepi sa razi si sa ma iei la misto ..cea ce pe mine ma deranjeaza ... ce era asa greu sa spui : " bine ma zuzu la conferinta o sa zic si o sa rezolvam problema" ..era tare greu.. ai ales varianta sa ma iei la misto si sa razi de mine ca is degeaba admin ca nu stiu face poze si ca is invidios si nush ce ...si dupa te miri ca de ce iti dau kick .. ti-am dat odata kick ai intrat din nou si incepi iarasi cu mistourile ... iti dau a 2 oara kick .. si imi spui pe chat ca de ce ti-am dat kick cu reason wall ... ma cert cu tine de 2 ore pe forum si incerc sa iti explic ca vorbesti avioane dar tot nu pricepi .. il deranjez pe catalin sa se uite pe desfasurator sa vada .. imi trimite pe mess , postez pe forum si se vede clar ca nu ti-am dat kick cu reason wall .. si tot continui sa ma acuzi ca nush ce ti-am facut .... n-am scris atata in viata mea pe calculator .. si chiar incep sa imi pierd rabdarea cu oamenii ca tine ..deci ar fi bine sa incetezi ca stii bine ca nu ai dreptate.
#20
certati-va
#21
zuzu lasa orgoliu si fii mai cooperant.imi place ca gasesti raspuns la fiecare intrebare si tot pe a ta o tii.Wink.
bafta in continuare
s0z dak mam bagat aiureaWink
#22
ia aminte zuzule =)) mai ales de la pustanii de 15 ani =)) :|
#23
eq :O:O:O Wrote:zuzu lasa orgoliu si fii mai cooperant.imi place ca gasesti raspuns la fiecare intrebare si tot pe a ta o tii.Wink.
bafta in continuare
s0z dak mam bagat aiureaWink

ma bucur eq ca ma susti .. aveam nevoie de sutinerea ta Smile))... iti pun o singura intrebare care tot eu o sa iti raspund .. ai fost pe server cand so intamplat? NU .. atunci iti doresc o zi cat mai faina!
#24
nu am fost pe server.Wink dar stiu din propria experienta
afiz playa: aici discutam de cs nu de varsta care o are fiecare.si sunt copii de 12 ani care iti dau clasa, asa ca numai baga poezii gen pustani.intelegi u?
#25
asa..dupa cum se vede am uitat sa mentionez...generatia hi5 e batuta in cap
#26
gandestete de 2 ori cand vb.de la ce te-ai luat cu hi5? nu am si nici nu o sa am. daca esti major sau aproape esti zeu?Smile laso frate, fate pro la cs si comenteaza la altii deaiurea.salut
#27
voai de mine Smile) .....imi cer scuze ca ma bag si eu dar mai bine postati la discutii libere la rubrica deschisa de mihai sa facem pace .....stiti pana la urma este doar un joc ......ce conteaza care da mai bine eq ? ca exista copii de 12 ani care dau clasa .....fiecare joaca pt propria lui placere .....la fel playa cum fiecare alege sa isi faca cont pe hi5 ....desi m-am bagat aiurea in discutia asta pt ca nu am fost pe srv cand s-a intamplat .....eu din partea mea as judeca asa ....trebuie sa ai ceva respect pt admini precum evolve,playa,mihai,zuzu pt ca au admin dinaintea ta si se ocupa de srv asta de ani de zile ... si pana la urma ...hai sa ne intelegem toti ....ce draq citeam chestia asta "Eram si eu pe server atunci..si`am vazut 2 kickuri consecutive ale lui zuzu..
Prietene te`o fi jignit nu am fost pe sv atunci ..dar totushi chiar sa dai kick repetat" citat sanky ----oau pana la urma tu iti dai seama ce i-a facut 2 kickuri....eu nu stiu cum de nu i-a distrus viata Smile oare cum si-a revenit --------Cateodata si asta e parerea mea, e fff buna seriozitatea...dar sa nu uitam ca in fond si la urma urmei cs este un joc si doar atat ....cateodata lucrurile se iau prea in serios...Parerea mea .
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)