CS.U-S.RO

Full Version: zuzu ... citeste aici ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

Guest

zuzu ... frate ... tu esti admin .. ? care nu stie cum sa faca poze la un player? mai ai si admin full :roll:
1 ma acuzi k am coade ... fara sa ma urmaresti sau ceva ..... desi stii k am admin si steam ....
2 ma ameninti k zbor de pe server ? ... (usurel mai zeule .. nu fi rau)
3 mai invatza si tu cum se foloseste adminu ala k il ai degeaba ... :wink:

Guest

imi mai da si kick aiurea ... <!-- m --><a class="postlink" href="http://img183.imageshack.us/my.php?image=newbitmapimagehc6.png">http://img183.imageshack.us/my.php?imag ... agehc6.png</a><!-- m -->
D a d L e y Wrote:imi mai da si kick aiurea ... <!-- m --><a class="postlink" href="http://img183.imageshack.us/my.php?image=newbitmapimagehc6.png">http://img183.imageshack.us/my.php?imag ... agehc6.png</a><!-- m -->

nu ti-am dat aiurea .. m-ai jignit .. si ti-am zis una dintre reguli e sa ai respect pentru adminii de rang mai mai mare .. nu ti-am cerut sa imi zici domnu sau nush ce ... doar lasa mistourile cu mine .. si comportate civilizat .... si inca ceva niciodata nu dau kick cu reason .. probabil tio aparut " all " cum ti-am dat kick cu numele tau intre ghilimele .. daca nu crezi .. cere desfasuratorul de la catalin cu toata consola .. si poate o sa vezi ca nu te-am acuzat si nici nu ti-am dat kick aiurea Wink

Guest

acolo scrie RECLAMATII ANUNTURI
... eu zik k asta e o reclamatie .. tu ce zici ?

am zis k ii respect p toti .. da pe tine nu
tu esti ... prea unik ... tu treci direct la fapte ... nu te uiti in jur sa vezi ce se intampla ... imi dai kick asa aiurea ... cu reson "wall"....
eu inteleg k ai rangu mai mare ... daa >> RESTEPTA si vei fi RESPECTAT
am mutat topicu la ban/unban nu era unde trebuie Smile

Guest

awaleu ? ia zimi cu ce te`am jignit ? :-s
si .. miai dat 2 kick`uri ... la primu scria reson "wall" si la al doilea "all" .. imi pare rau k nu mia trecut prin cap sa fac poza la primu :roll: .. da in fine

Guest

hm .. da eu nu am treaba cu Ban/Unban Confusedhock:
.. asta e o reclamatie ..
da in fine ... tu esti sefu ...
dadley hai ca o sa iti explic ca la cresa omule :

1. sunt admin pe forum , server si in banlist de ani buni .. probabil tu nici nu stiai de serverul asta ... deci nu ma lua ca nu ma pricep ca admin sau ca nu cunosc forumu asta ca zici o aberatie
2. daca citeai mai atent unde ai scris tu e o sectiune care are 3 mari topicuri : cumparari , vanzari si reclamatii .. si sub numele topicului de reclamatii ai scris niste detalii despe topicul respectiv .. ca in acel topic se scriu reclamatii pentru anunturile de vanzari sau cumparari care nu au numar de telefon ..sau ceva de genu
3. desi am fost la profil real .. unde am facut mai multa matematica , fizica si chimie .. totusi stiu si sa citesc .. si in poza care ai puso tu pe forum nu apare wall , apare all ... repet : probabil cum am scris numele tau in ghilimele .. pt ca daca consideram ca ai wall atunci iti dadeam ban ..asa cum dau de ani buni la cei care consider ca au cod .. dar la tine nu e cazul
4. daca vrei sa afli tot ce s-a scris in consola .. intri pe adminul mihai si ii ceri desfasuratorul sau cums e numeste si vezi tot ce so petrecut
5. chiar daca esti admin mic .. eu ii respect pe toti Wink
6. daca nici asa nu ai inteles atunci ma dau batut

Guest

nare rost sa`ti mai zik nimic ...
esti imposibil ... :!: :!:
nu mai spun nimik .. las lumea (care o sa mai citeasca) sa`si zica parerea ...
D a d L e y Wrote:nare rost sa`ti mai zik nimic ...
esti imposibil ... :!: :!:
nu mai spun nimik .. las lumea (care o sa mai citeasca) sa`si zica parerea ...

nu mai zici nimica pt ca nu mai ai ce zici .. dute omule si cere desfasuratorul si acolo se vede tot ..ala nu minte .. cere la mihai sau la catalin si vezi acolo : si daca te-am acuzat ca ai cod sau ti-am dat kick cu reason wall sa mi se scoata adminu ... si daca nu sa ti se scoata tie ca ai mintit ... repet doar atata ti-am zis ce zeu te-ai facut de cand ai admin si tu repede ai sarit ca eu sunt un invidios si ca nu ai nici un respect pt mine .. si tiam dat kick ... si tu intri pe forum si faci o telenovela .. esti gg ... si inca un amanunt sa nu crezi ca is obligat sa iti explic eu tie ce am facut .. puteam linisti sa iti sterg topicul si foaie .. si mie mio facut playa poze si e admin ca mine si nu am facut telenovela pe forum .. hai pa
no batman .. poftim si dovada de la catalin: ADMIN-Catalin: L 07/15/2008 - 22:16:16: [plmenu.amxx] Kick: "zuzu<4400><VALVE_ID_LAN><>" kick "D a d L e y<4393><VALVE_ID_LAN><>" .. eu nu vad nicaieri reason wall sau all ...poate tu vezi

Guest

Eram si eu pe server atunci..si`am vazut 2 kickuri consecutive ale lui zuzu..
Prietene te`o fi jignit nu am fost pe sv atunci ..dar totushi chiar sa dai kick repetat.
Puteai frumos sa vb cu el sau daca nu sa il reclami pe forum
Oricum ..
SankY Wrote:Eram si eu pe server atunci..si`am vazut 2 kickuri consecutive ale lui zuzu..
Prietene te`o fi jignit nu am fost pe sv atunci ..dar totushi chiar sa dai kick repetat.
Puteai frumos sa vb cu el sau daca nu sa il reclami pe forum
Oricum ..


altu Smile) scap de unu dau de altu ..stai sa ghicesc tu esti in clan cu dadley si va cunoasteti ..vrei sa imi chem si eu prietenii de pe server sa posteze aici .Smile)... si inca o intrebare amice ..de obicei admini vorbesc cu amx_chat ... tu nu ai cum sa vezi ce am vb eu cu el ... sau ce mio zis el dupa ce iam dat primu kick ... si nu sunt eu genu sa vin pe forum sa dau cu papagalu la fiecare greseala care o face un admin ... hai mergeti pe server ca incep sa ma doar ochii cum va tot scriu si numa ma enervez si va dau ban pe forum . sa fiti iubiti
dupa cat il cun eu pe zuzu dak nu avea dinamic ii dadea ban Wink
da ideea ii alta numi place sa ma bag in seama da trebuie sa o zic...zuzu ii cel mai vechi admin pe serv in afara de owneri si trebuie respectat indiferent
tu nu ai nici un drept sa il jigneshti...si eu am fost pe serv de knd atzi inceput discutzia si nu am zis nimik...da aqma zic...te sfacuiesc sa ai grija cu cine te iei in gura pe serv...nu teo acuzat de cod...zicea doar k o sa ceara la conferintza sa tzi se puna user de admin cu nume fare spatzii pt k el credea k nu tzi se poate face poze...si iam zis k se poate si tziam faqt 3 amx_ss "d a d si o mers...

END OF STORY

PSConfuseda nu mai vad faze deastea pe serv...vezi k deja ai o bulina neagra...sti bn k nu am nimik pers cu tine da ai mare grija Wink

Guest

zuzu :-j nu ca sunt prieten cu el ..faza este ca eram pe server atunci si am vazut cum l`ai umilit ..sa dai kickuri consecutive e chiar nesimtire.
oricum laso balta..cu tine nu se poate ajunge la niciun consens..
Pages: 1 2