Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zicetimi si mie pt ce imi iau gag
#1
mi-a zis ca imi da slay daca nu fac defuse ...

nu vad logica ..... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:



(ADMIN) Laurentzii : nu ai voie sa imi dai slay butule ... ESTE FREE-GAME ... JOC CUM VREAU
*DEAD* Simplu Smile : suntem la piata

*SPEC* DarkManX : dar iti dau gag ca vb uratSmile)

*SPEC* RaZeR : laurica

LoL killed .Bkz^ with deagle
*DEAD* Adrica : =)))

DarkManX: ia dat mut lui Laurentzii pentru 5. minute, Interzis: ( say / say_team /
#2
Un singur reply iti dau si dupa te las sa te certi singur.

Consola nu o modifici cum vrei tu , replica ta se termina cu "JOC CUM VREA PL MEA"

PL sau PUL@ , tot injuratura e , chiar daca e prescurtat , chiar daca e intreg .
DarkManX pwd by Costi™
#3
ITI ZIC SIMPLU INVATA REGULILE ... NU SE DA GAG PT CA VORBESC CUM VREAU PE CHATU ADMINILOR


SI APP ... SA STII CA ACELE 2 LITERE " PL " ... IMI ERA LENE SA MAI SCRIU TOT CUVANTU ... PLacerea mea ..... ASA CA DACA TU TE-AI GANDIT LA PROSTII ASTA II DUREREA TA ... NU MA FRECI TU CUM VREI SI CUM TI SE SCOALA TIE CA SCRIU 2 LITERE SI GATA AM GAG .... INVATATI SA FITI OAMENI ...SI PE URMA PUTETI SA SUFERITI DE ADMIN
#4
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#5
1. pl stie toata lumea ce inseamna si nu e placerea ta
2. pe chatul de admini NU vorbesti cum ti se scoala tie
3. Intelegi gresit ce inseamna FREE GAME SERVER (am sa scot in curand chestia aia sa nu se mai faca confuzie).
4. ai meritat gag-ul
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#6
Laur nu se lasa pana ce nu mai face ceva... ca sa se mai scoata din admine Wink
#7
vezi ca am inceput sa destroy pt orice injuratura , si nu glumesc !
#8
Si iar se face scandal degeaba.


@ dj destroy' pentru injuraturi mi se pare cam drastic, ai putea sa dai gag/ban dar destroy mi se pare cam prea drastic parerea mea.
#9
Buna seara.
Lt!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#10
cand nu se mai poate si nu inteleg din prima , nu stau la negocieri !
nu prea am timp , imbatranesc nepotii mei deja !
#11
vai...reclamatie pt gag


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)