Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ion(eq:0:0:0 cred)
#1
numele adminului:ion(eq:0:0:0 cred)
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:mario
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine:destroy si ban
- dovezi :dovezile la cereri unban mario
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: 1.sa se dea cu capul de perete Smile 2.sa invete cs............................................astept raspuns de la admini inteligenti si experimentati...multumesc
#2
deci dupa cum vb eu spun ca nu ti se va da dreptate niciodata .. cel putin aici pe server nu se accepta nesimtitii ca tine..

MAMA TA STIE CE FACI TU LA CALCULATOR?? eu nu credSmile)
#3
burlacule...ai sa ramai singur toata viata...cum am vorbit?am injurat pe cineva?...vad ca nesimtit esti tu...apropo am 33 de ani...
#4
degeaba ii ai
#5
baronu4 Wrote:burlacule...ai sa ramai singur toata viata...cum am vorbit?am injurat pe cineva?...vad ca nesimtit esti tu...apropo am 33 de ani...


Ai 33 de ani si imi vorbesti cum imi vorbesti?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/ban-unban-f1/mario-t5653.html">ban-unban-f1/mario-t5653.html</a><!-- l -->


In demo ala ti-a sarit tinta FIX PE CAP SI NU,NU SUFAR, chiar am vazut demo'ul . degeaba ma faci incepator si altele, eqq chiar stie jocu spre surprinderea ta.TE SALUT:O ,profesionistule:O
#6
Treaba a fost lamurita .
Big Grin
Mario poti juca in continuare , ai grija !
Numai bine .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)