Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xzz1t va saluta
#1
Nick Xzz1t/nume real Liviu(varsta 30 si)
Ma bucur ca v-am descoperit ...Si cel mai mult ma bucur ca joc cu oldschool ..cel putin asa am fost informat de DJ care mi-a dat un destroy de o mare frumusete . Ce sa va spun ..nu joc cu cheat-uri de fapt n-am jucat niciodata , casatorit , o fetita mai vine si un flacau ..pasionat de cs 1.6 care sper sa nu-si dea duhul prea curand asa cum proorocesc unii . Sper sa ne cunoastem mai bine .
HL SI GL !!!!
Reply
#2
hai noroc si spor la frage, daca vrei sa te tii de noi fa din ochi Tongue. Scuze daca nu ai coade, lasa un ip sa iti scot banul, cu destroy-ul te descurci tu sa repari cs-ul Big Grin
Reply
#3
lasa ca m-am ocupat EU , de Liviu!
bafta , scuze inca o data !
eram prin casa si ma uitam la monitor , si .... imediat greseala !

i-am dat slot pe [anu]xzz1t
Reply
#4
bine ai venit printre noi..ne bucuram si noi ca ne-ai descoperit...are si destroy-ul partea lui buna Smile)) dak nu il luai poate nu ne cunoasteamSmile) felicitari pt juniorul care e pe drum si sa-ti traiasca copii..invata-i cs cat de repedeWink)

spor la frage!
noth!ng Heart u-s
Reply
#5
bine ai venit Big Grin
Reply
#6
Bine ai venit printre noi si sper sa te simti bine in aceasta comunitate !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#7
Bine ai venit Liviu.Speram sa te simti bine in comunitatea u-s
Ps:A zis bine playa sau danutz ca acest destroy este o modalitate de a aduce membrii pe forumWink)

edit by playa: cred ca ai citat din danutz, ca eu nu tin minte sa fi zis asta, anyway, am probleme cu memoria, deci nu te contrazic.
Reply
#8
Bine ai venit! :mrgreen:
Reply
#9
Welcome ! Big Grin
Reply
#10
Bun venit, ai nimerit unde trebuie.
aici suntem: aCaSa.U-S.RO

ps
gh0st - casatorit de 12 ani, 2 copii
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#11
salut
bine ca teai alaturat acestei comunitati xzz1t, poate vei participa si in acest campionat(cupa ) eu m`am bagat! here bogd4nNeL
Reply
#12
Amphetamine Wrote:Bine ai venit Liviu.Speram sa te simti bine in comunitatea u-s
Ps:A zis bine playa sau danutz ca acest destroy este o modalitate de a aduce membrii pe forumWink)

edit by playa: cred ca ai citat din danutz, ca eu nu tin minte sa fi zis asta, anyway, am probleme cu memoria, deci nu te contrazic.



DA! Smile)

Welcome to the club Liviu!
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#13
Bine-ai venit camarade!! :mrgreen: :mrgreen:

Reply
#14
bine ai venit bine ai venit, dar nu prea ne raspunde camaradul Big Grin, nu cred ca mai da pe la noi :-s
Reply
#15
playa Wrote:bine ai venit bine ai venit, dar nu prea ne raspunde camaradul Big Grin, nu cred ca mai da pe la noi :-s
Ba da...dansul are mai mult treaba cu jocul...azi el era tero si eu ct..imi venea sa imi dau quit sau sa sparg tastatura cand am vazut cu ce finete dadea hs...
Asa om mai rar vad Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)