Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xzz1t va saluta
#16
probalil nu viziteaza forumul..dar pe sv l-am vaz si ieriBig Grin
Reply
#17
playa Wrote:bine ai venit bine ai venit, dar nu prea ne raspunde camaradul Big Grin, nu cred ca mai da pe la noi :-s


o raspuns , stai relax , intra des pe forum !
Reply
#18
pai sa ne salute pe toti Big Grin aici pe topic Tongue
Reply
#19
bai ce sa spun sunt coplesit ..sincer nu ma astepatm ...va multumesc pentru deschiderea si caldura cu care sunt primit ...cat despre finetea cu hs in mod sigur nu sunt f0rest(jucatorul meu preferat) dar ma straduiesc sa progresez in joc ... sunt multi aimeri(ca skill vorbind) pe sv ceea ce-mi place mult . Eu am dat de sv asta in felul urmator :bogd4nel(pe care il am la friends pe steam) juca aici si-l intreb despre sv ..omu mi-a dat numai referinte bune ...dar sincer nu ma asteptam la asta voi chiar sunteti un grup frate ...
Va multumesc !!!
xzz1t Big Grin
Reply
#20
xzz1t Wrote:bai ce sa spun sunt coplesit ..sincer nu ma astepatm ...va multumesc pentru deschiderea si caldura cu care sunt primit ...cat despre finetea cu hs in mod sigur nu sunt f0rest(jucatorul meu preferat) dar ma straduiesc sa progresez in joc ... sunt multi aimeri(ca skill vorbind) pe sv ceea ce-mi place mult . Eu am dat de sv asta in felul urmator :bogd4nel(pe care il am la friends pe steam) juca aici si-l intreb despre sv ..omu mi-a dat numai referinte bune ...dar sincer nu ma asteptam la asta voi chiar sunteti un grup frate ...
Va multumesc !!!
xzz1t Big Grin
oleee a raspuns xzz1t. Man, nu cautam neaparat jucatori maturi din punct de vedere al jocului, ci jucatori maturi din punct de vedere al vietii (sociale) in general. Pacat ca inca nu ne-am intalnit pe server (joc cu numele JaMMiN), dar asta pentru ca de cand am aflat ca sunt proteste in tara stau numai cu gura casca la tv si pe grupuri de socializare. Nu as putea ca sunt mare patriot, dar chiar iubesc Romania!
Reply
#21
playa Wrote:
xzz1t Wrote:bai ce sa spun sunt coplesit ..sincer nu ma astepatm ...va multumesc pentru deschiderea si caldura cu care sunt primit ...cat despre finetea cu hs in mod sigur nu sunt f0rest(jucatorul meu preferat) dar ma straduiesc sa progresez in joc ... sunt multi aimeri(ca skill vorbind) pe sv ceea ce-mi place mult . Eu am dat de sv asta in felul urmator :bogd4nel(pe care il am la friends pe steam) juca aici si-l intreb despre sv ..omu mi-a dat numai referinte bune ...dar sincer nu ma asteptam la asta voi chiar sunteti un grup frate ...
Va multumesc !!!
xzz1t Big Grin
oleee a raspuns xzz1t. Man, nu cautam neaparat jucatori maturi din punct de vedere al jocului, ci jucatori maturi din punct de vedere al vietii (sociale) in general. Pacat ca inca nu ne-am intalnit pe server (joc cu numele JaMMiN), dar asta pentru ca de cand am aflat ca sunt proteste in tara stau numai cu gura casca la tv si pe grupuri de socializare. Nu as putea ca sunt mare patriot, dar chiar iubesc Romania!

Am aflat de la DJ ca sunt multi playeri cu varste intre 30 si cat o da Domnu :lol:
Asta e fain ...nu de alta dar astia nu joaca cu coduri si comunicarea parca e altfel ...o sa ne intalnim pe server sanatate sa fie .
Eu prin 2002 am lucrat la un proiect prin Belgia si a trebuit sa stau acolo vreo 2 luni . Dupa vreo 5 saptamani imi era dor de fiecare groapa din asfaltul Focsaniului natal . Atunci mi-am dat seama ca de fapt imi iubesc tara .
Peace !!!
Reply
#22
Da stiu senzatia, e greu, eu am deja 3 luni decand is in Danemarca, si mai am inca 3!
Reply
#23
stati calmi, dupa un anumit numar de ani(ca mine) in afara, deja nu mai ai nici o senzatie de patriotism, credeti-ma... eram in stare sa fac orice pt nationalitatea mea..ei bine, asta e un pic divers acum..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#24
stiu marian stiu, dar eu o sa ma mai intorc prin tara, si abia la toamna ma fac frantzuz definitiv daca ma ajuta capu!
Reply
#25
si daca stam bine sa socotim, e normal ceea ce se intampla cu noi.. nu avem de ales...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#26
sal,
Reply
#27
deci nu vreau 120 milioane pe luna cat o sa iau in Franta salariu, dar sa imi dea 40 frate si stau la mine in tara! Da unde ma angajeaza pe mine in Romania cu specialitatea de doctor? Voi a-ti auzit undeva ca e cineva sa caute doctori in chimia polimerilor si reologia gelurilor?

edit: scuzati lauda, dar e chiar asa si imi bp am dreptul sa ma laud ca de 20 de ani numai prin scoli stau de crapa cartea in mine!
Reply
#28
eee...de erai doctor ginecolog aveai viitor
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#29
bine ai venit !
Reply
#30
playa Wrote:deci nu vreau 120 milioane pe luna cat o sa iau in Franta salariu, dar sa imi dea 40 frate si stau la mine in tara! Da unde ma angajeaza pe mine in Romania cu specialitatea de doctor? Voi a-ti auzit undeva ca e cineva sa caute doctori in chimia polimerilor si reologia gelurilor?

edit: scuzati lauda, dar e chiar asa si imi bp am dreptul sa ma laud ca de 20 de ani numai prin scoli stau de crapa cartea in mine!


20 ani in urma, o sora de a mea, a facut parte din echipa care inventat un material(nu stiu cum ii zice acu), probabil a-ti vazut pe discovery, care inlocuieste osul, deci e amterialul acre se foloseste acum in toata lumea ... facut in romania, de o echipa de romani.. la care seful lucrarii doctorul in polimeri poliperi etc... a luat tot si sa mutat in franta, tara care are acu brevetul pt asha ceva..

aaa.. si sora mea este doctor in chimie, si pana la urma sa lasat de predat si are <!-- m --><a class="postlink" href="http://myconsult.info">http://myconsult.info</a><!-- m -->
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)