Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
useri activi !
#16
mi-e dor de clanul old :arrow: :arrow: :arrow:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#17
da chiar...astia unde au disparut??? :? care i-a suparat asa tare de nu se mai arata? Smile)
noth!ng Heart u-s
#18
cred ca din cauza mea au disparut "old"... am vrut sa le dau steam si s-au speriat...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#19
baietii au scoala !
au parinti constienti !
au teme de facut !
etc !
#20
am postat pe fb, am zis la facutalte, am zis pretenilor mei din is,rad, cj, bc, ct..nu prea a dat roadeSadau intrat odata, 2, 3 ori si s-au lasat (dragos, emilian.vdo,Tommyf1)

mai trebe sa fac un tricou cu u-s si sa ies cu el pe strada, poate poate...

trebuie un nou tip de reclama..care chiar sa mearga..ceva nou pe piata!
#21
RZR Wrote:am postat pe fb, am zis la facutalte, am zis pretenilor mei din is,rad, cj, bc, ct..nu prea a dat roadeSadau intrat odata, 2, 3 ori si s-au lasat (dragos, emilian.vdo,Tommyf1)

mai trebe sa fac un tricou cu u-s si sa ies cu el pe strada, poate poate...

trebuie un nou tip de reclama..care chiar sa mearga..ceva nou pe piata!
baiiii off, v-am mai spus pliante, fluturase, te costa 1 leu sa faci 80 de fluturase, 100 de fluturase! Te duci la pim, scoti alb negru 8 fluturase pe o foaie A4, faci vreo 10-20 de copii asa ai intre 80-160 fluturase, si tot acolo pui foile una peste alta si le tai ca au taietor din ala pt hartie, apoi te duci si le lasi pe garduri pe la licee si facultati, camine si ce o mai fi! De ex caminele din 1 mai si 30 dec (copou medicina) au net de la rds contract individual, aia ar juca non stop pe u-s Big Grin ca le merge bine! Deci eu cand vin in Romania o fac cu mana mea, fac un pliant simplu scris mare CS.U-S.RO ca asta de mai jos, bag acolo modific ipul pun si forumul, si anu.ro si ban.u-s.ro/status si ii dau bataie, sau mai pun si un ak si un maverik la misto ca oricum trag alb negru nu ma costa si fac exemplare, imi ia maxim maxim 10 min din viata sa le fac cu tot cu taiat ca le pun unu peste altu si tai toate odata

[Image: CSU-SRO.jpg]
#22
deci eu, care ma bate editarea foto video, am facut asta in 10 min Smile folosind microsoft office, paint, acdsee si comanda print screen am putut sa fac asta, pun pareu ca avem si alte talente care pot face alt pliant si mai sucar. Dar asta sa ramana, imi cereti pe privat si va dau word-ul ca sa mergeti sa faceti copii!
[Image: ialael.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)